Skocz do zawartości
jeronimo

Pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.11.2018 o 20:49, luzaczek82 napisał:

Witam.Czy u was po zmianie opcji  tryb ekranu z adaptacyjnego na np: podstawowy zmienia się biel na wpadającą w róż coś podobnego do filtr światła niebieskiego?Bo u mnie jest to widoczne,a po prostu nie mogę znieść tych cukierkowych kolorów w trybie adaptacyjnym...szkoda że nie można korygować balansu bieli w trybie podstawowym...

Mam dokładnie ten sam problem. Czy ktoś jeszcze tak ma i coś z tym robił tzn. reklamował, wymieniał itp...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@jarojaro1973

To nie jest problem, bo tak powinno być po zmianie na inny niż adaptacyjny. Po przejściu na inny tryb ekranu pojawia się wtedy lekka różowa poświata, tak miałem w S8 i mam S9, a biel w każdym z nich mam idealną. Wszystko masz w porządku.

Edytowane przez Paweł Pawlikowski
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam 2 problemy na Pie. Aktualizacja przez OTA, bez żadnych wipów czy formatów.

1. Wygaszanie ekranu mimo ręcznego przestawienia na 10 min samo wraca do do 30 sek. Nie wiem czy to przypadkiem nie robi optymalizacja baterii albo adaptacyjna jasność ekranu? Czy to jakiś bug?

2. Na Oreo avatary w komentarzach na YouTubie miały normalna jakość. Teraz na Pie są strasznie poszarpane, jakby straciły na jakości. Też tak macie? Dodaje SS jak to teraz wygląda.

20190107_113543.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótkie pytanie i może potraficie pomóc. Czy i jak da się wyłączyć funkcję, która powoduje że podczas słuchania muzyki, przychodzące powiadomienie przycisza grającą właśnie muzykę? To denerwuje i za każdym razem muszę wyciszać telefon, żeby podczas włączonej muzyki przypadkiem coś jej nie wyciszało, przychodzący mail, messenger czy inne aplikacje generujące dźwiękowe powiadomienia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    massiwo

w aparacie nie ma zoomu jak w s8 czy nie moge znalezc!?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

Rozumiem że chodzi Ci o cyfrowy. U mnie szczypie ekran i pojawia się skala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Micho78

Czy 4gb ramu powoduje, że prędkość telefonu jest niższa niż przy 6gb w S9+? Czy te dodatkowe 2gb odpowiada tylko za trzymanie apek w pamięci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Micho78

Interesuje mnie to, bo cały czas nie wiem który wybrać.  Na 2 aparat parcia nie mam, apki i tak po skończeniu używania telefonu przeważnie zamykam (taki nawyk),.  Za S9 przemawia mniejszy rozmiar ale w sumie jakaś gigantyczna różnica między nimi nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GeoHot
    Napisano (edytowane)

@Micho78 no to Ci i tak bardzo konkretnej rady nie damy, bo nie znamy konkretnych wymagań (poszukiwania smartfona to już w innym dziale) ale jeżeli masz taki styl użytkowania to zwykła esdźiewiątka wystarczy na spokojnie. No, tym bardziej, że to nie jest przeskok o dwie klasy. 0,4 cala to też nie jest duża różnica, ale nawet te 5,8" jest spore jeżeli nie jesteś przyzwyczajony.

Więcej porównań też już w innym miejscu, jeżeli będą w ogóle potrzebne. :)

Edytowane przez GeoHot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi