Skocz do zawartości
jeronimo

Pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

gino82

@butlatm Aplikacja musi wspierać takie powiadomienie.

3.Jak odpalisz menadżer zadań to u góry masz trzy kropki - Ustawienia - Sugerowane aplikacje wyłącz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zgłębiałem tematu.
Ja mam zaznaczone na wszystkie a itak mess nie działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M@reS

Witam

Mam pytanie o powiadomienia sms podczas zablokowanego telefonu.

Gdy telefon jest zablokowany dłuższy czas, i np w kieszeni nie otrzymuję żadnych powiadomień o smsach. 

Po odblokowaniu automatycznie jest kilka powiadomień na raz. W ustawieniach wiadomości mam ustawione, ze ma być tylko ukrywana zawartość na ekranie blokady, i odpowiedni priorytet i dźwięk.

Jak to ustawić żeby powiadomienia przychodziły od razu na zablokowanym telefonie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gino82

@M@reS Używasz może trybu oszczędzania energii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M@reS
Napisano (edytowane)

Nie.

Wszystko jest Ok jak telefon jest używany i jak przed chwilą został zablokowany przodem do góry. Ale jak tylko znajdzie się np w kieszeni, gdy zgaśnie całkowicie ekran to wiadomości sms nie przychodzą. 

Po wybudzeniu jest ich kilka na raz :(

Edytowane przez M@reS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gino82

@M@reS To dziwne zachowanie.Może spróbuj restartu telefonu,zobacz też jak zachowuje się jak uruchomisz w trybie awaryjnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M@reS

Dziękuję za odpowiedzi....robiłem już chyba wszystko i dalej to samo. 

W głębokim uśpieniu powiadomienia nie przychodzą, dopiero po wybudzeniu telefonu.

Czytałem na angielsko-języcznych forach że coś takiego dzieje się na Androidzie 8 w Doze i niby Samsung o tym wie.

Po zgłoszeniu błędu odpowiedz była czy smsy dochodzą jak telefon leży na "pleckach" i świeci coś na ekranie blokady?. Jeżeli tak to oni błędu nie widzą :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gino82

@M@reS Ja  na S8+ czy S9+ na Oreo nigdy nie miałem takiego problemu nawet w trybie oszczędzania .A nie aktualizowałeś jeszcze telefonu do 9?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M@reS

Nie, dalej na 8......z czarnym motywem bardzo mi pasuje ;)

Mam możliwość aktualizacji (pobieranie ręczne) ale wisi od chyba 3 tygodni. Chaby będzie trzeba przejść na 9. 

Czekałem na lepszą aktualizację bo naczytałem się o 9 nie do końca dobrych opinii (bateria, znikające aplikacje itd).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gino82

@M@reS Na S9+ po aktualizacji nie doświadczyłem nic takiego ale z tak dużą aktualizacja różnie bywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi