Skocz do zawartości
jeronimo

Pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Panicz

Dziękuję za pomoc. Jeszcze jedna sprawa.
    7. Czy można jakoś nagrywać rozmowy?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gino82

@Panicz Wątek o tym masz tu:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Pewnie nagrywa z mikrofonu a nie systemowo. Wystarczy spróbować nagrać rozmowę przez zestaw BT (do tego nie w cichym pomieszczeniu) i będzie wiadomo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TAK....nagrywa bez problemu. 

U mnie jest na 8, ale u żony na 9 działa i nagrywa wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Na 8  - zapewne. Ale na to chyba 9 niekoniecznie.

Nagrywałeś rozmowy przez BT (telefon kilka metrów od Ciebie)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nagrywa bez żadnych szumów, nic nie słychać w tle. Odtwarzane nagranie jest czyste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
    Taką jakość też będziesz miał, gdy nagrywał program będzie przez mikrofon a rozmowa będzie przez słuchawkę i w cichym pomieszczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    18 godzin temu, Jerry0 napisał:

Cześć. 

Po dwóch latach z moim S7 nadszedł czas na zmiany. Jako, że bardzo lubię smartfony Samsunga, wybór padł na S9 lub S9+. Oba smartfony miałem okazję potestować nieco w sklepie, ale wiadomo, że to tak naprawdę nie da mi tyle co opinia użytkowników. Proszę o odpowiedzi na kilka pytań:

1. Podobno jakość dźwięku jest bardzo dobra. Co wy o tym sądzicie? W S7 narzekam trochę na słaby bas. Dodam, że oczywiście nie korzystam z oryginalnych słuchawek Samsunga. 

2. W kwestii słuchawek AKG. Dobry to sprzęt czy chwyt marketingowy? 

3. W S9+ mamy rozmycie tła za pomocą dodatkowego aparatu. Jak to wypada w zwykłym S9? Da się odczuć ten brak dodatkowego aparatu? Zoom raczej nie jest mi tak potrzebny. 

4. Jak spisuje się skaner tęczówki przy słabym oświetleniu? 

5. Bateria... To coś na co narzekam w S7. W S9 bateria jest taka sama, ale podobno telefon jest lepiej zoptymalizowany. Prawda to? Ile wyciągacie na baterii po dłuższym czasie używania? 

6. Ogólnie jesteście zadowoleni z S9 czy może żałujecie, że nie wzięliście wersji z plusem? Dla mnie Plus jest duży i dość ciężki, ale mimo to waham się. 

7. Jak wygląda zużycie Ram na Androidzie 9? Coś się zmieniło? Ile zostaje wam wolnego Ramu tak podczas codziennego użytku? 

Mam S9 od czerwca 18r.

1. Dźwięk mega. Z głosników daje na całe mieszkanie. Na słuchawkach nausznych pięknie gra.

2. Raz użyłem, nie zachwyciły mnie i schowałem do pudełka.

3. Mam S9, jest opcja wybiórcze pole ostrości. Robisz zdjęcie i zapisuje jako trzy rózne. W 1 wybrany obiekt jest ostry, reszta rozmazana. 2 wybrany obiekt jest rozmazany, reszta ostra. I 3 wszystko jest ostre :) działa dobrze.

4. W zupełnej ciemności troche wolniej niż za dnia. Telefon rozswietla ekran na Max i sam oświetla sobie twarz. Jak na zupelną ciemność to działa szybko.

5. Bateria 6-7 godz Sot na wifi i H+. Dla mnie to akurat od rana do wieczora starcza. 

6. Dla mnie S9+ za duży, nawet go nie brałem pod uwage gdy wybierałem telefon.

7. Raz na miesiąc czy jakos tak telefon pomyśli troche dłuzej niż powinien, ale mi to wogole nie przeszkadza. Szczególy. Ramu w tym momencie mam wolnego: 1,2gb. zarezerwowanego: 500mb. I moge wyczyscic: 1gb.

Ogolnie telefon polecam.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi