Skocz do zawartości
jeronimo

Pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

gino82
[mention=97555]M@reS[/mention] [mention=448319]Paweł Pawlikowski[/mention]
Ja wiem o co chodzi. Jak raz kliniesz to otwiera Bixby. Nie pamiętam i nie umiem znaleć gdzie to zrobiłem ale teraz jak kliknę raz to nic się nie dzieje. Jak kliknę szybko dwa razy to uruchomi bixby. Ale za diabła nie umiem znaleść gdzie to było
To ustawienie o którym piszesz jest w samym Bixby .Trzeba go najpierw włączyć i w ustawieniach bixby key zmienić na podwójne kliknięcie.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M@reS
Napisano (edytowane)

OK Bixby wyłączone na stałe......poza tym programem można wyłączyć dużo innych niepotrzebnych aplikacji nie tracąc gwarancji.

Edytowane przez M@reS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@gino82  @balwanekbuli

To, o czym wspomnieliście to tylko zmiana reakcji na wywołanie asystenta (jednoklikiem lub dwuklikiem), ale nie wyłączysz na stałe w Pie w ustawieniach i wtedy do akcji wkraczają aplikacje firm trzecich i ubijasz na amen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Paweł Pawlikowski No też dlatego zainwestowałem w Package Disabler Pro i wywaliłem co zbędbe z Bixby, zostawiłem tylko vision bo z niego korzystam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M@reS

Następne pytanie dotyczące androida 9..........jak na stałe ustawić powiadomienie i dzwonek np do aplikacji TELEGRAM, VIBER i podobnych ?

W powiadomieniach dochodzą mi możliwości dodania dzwonka do konkretnej osoby z którą piszę. Ustawiam powiadomienia....dzwonek i odpowiedni sygnał. OK działa przez jakąś chwile. 

Ale jak ta osoba odpisuje np po 2-3h automatycznie powiadomienia się zmienia i dzwonek jest standardowy z powiadomień np sms.

Jak to ogryźć ? bo teraz te powiadomienia to koszmar.

I ekran krawędziowy......jak ustawić żeby był tak jak w androidzie 8? Uruchamia się jak dostaję jakiekolwiek powiadomienia.

Bo teraz mimo ustawień pokazuje się kiedy chce i jak chce. :(

Osobiście dzisiaj chciałem ponownie wgrać 9 i pobawić się, ale żona zgłasza coraz więcej błędów i zawirowań z androidem 9.

Więc chyba się wstrzymam :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Boss

W telegramie ustawiłem swój sygnał wiadomości i działa cały czas. Ustawiłem kolor ekranu dla konkretnej aplikacji i też działa. Tak po prostu bez magicznych sztuczek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M@reS

Podpowiedz gdzie ustawiasz sygnał chatu i sygnał dzwonienia?

Bo dzwonek w ustawieniach aplikacji, ale sygnał chatu to już czarna magia. 

W powiadomieniach telefonu dochodzi mi każdy z kim piszę, i każdy mam ustawione tak samo bo jak wyłączę to powiadomień całkowicie nie ma :(.

Mimo to za każdym razem się przełączy na domyślne dzwonek i sms.

Gdzie jeszcze można ustawić powiadomienia ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Boss

Znaczy ja ustawiłem ogólnie dźwięk dla Telegrama. Zamieszczam ekran z opcjami. Po kliknięciu jest podmenu wyboru, oraz jakieś wykluczenia, ale w to się nie bawiłem. a49330899ea2ef588dc5ec18973374ba.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M@reS

Tak, to ustawiałem.....ale tam można ustawić tylko wibrację i Voice calls czyli dzwonek jak ktoś do nas dzwoni.

Ale gdzie ustawić dźwięk-sygnał powiadomienia jak masz wiadomość "pisaną"?......

Ja mam tak w powiadomieniach....ale jak ktoś napisze np za 2-3h to e ustawienia zmieniają się na "domyślne" czyli sygnał jaki ustawia się np do smsa.

Ustawiam, i po chwili znów się resetuje na domyślne :(...nie wiem jak to opanować. 

photo_2019-02-17_20-32-33.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Panicz

A jak u Was działa "ochrona przed przypadkowym dotknięciem" ? Ja mam opcję włączoną. Zasłonię wszystkie czujniki i po wciśnięciu przycisku czy to home, czy power normalnie ekran włącza się.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi