Skocz do zawartości
jeronimo

Pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Działa to tak:
56b5a2c48a2dd00e4e9aa824972e1031.jpg

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M@reS

Przebiłem się przez masę androidów, kilka modyfikacji ale android 9 jest dla mnie dalej niezrozumiały i potrafi wbić klina tam gdzie go nigdy nie było.

Moje kolejne pytanie.......co może być przyczyną wyłączania muzyki po kilku minutach??

Słuchamy muzyki czy to przez bluetooth czy przez głośniki i nagle cisza......telefon sam wywala z aplikacji do muzyki i ustawia się w ustawieniach ogólnych.

Coś trzeba ustawić czy co ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Boss

Ty to masz coś skopane. Telegram ci gubi dźwięki, muzyka przestaje grać. A ja Spotify włączam na głośnik BT i w robocie ciurkiem 6 godzin bez przerwy leci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M@reS

Akurat nie ja bo to telefon żony...ja zostałem na 8. A jak poczytasz na temat problemow z 9 to może zrozumiesz o co mi chodzi.

A Telegram mając swoje ustawienia dzwonków po prostu gryzie się z ustawieniami androida 9. I w tym problem.

W starszych androidach nie było tyle opcji przyznawania powiadomień i powiadomienia Telegramu spełniały swoją rolę.

A co do tematu.......sam rozwiązałem problem.

Android 9 "uczy się" oszczędzać energię i wrzuca nieużywane aplikacje przez 2-3 dni do "sypialni". Po prostu sobie je usypia na stałe i już. Dopiero wyciągnięcie ich z uśpienia rozwiązało problem. Jak były uśpione to system automatycznie je wyłączał. Jednak ta oczekiwana "sztuczna inteligencja" nie ma czasami nic wspólnego z inteligencją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Panicz
Napisano (edytowane)

W sumie to nie bardzo wiem gdzie mogę o to zapytać. Więc zapytam w tym temacie. Chciałem wylogować się z konta YouTube na telefonie. A żeby to zrobić, trzeba usunąć konto Google? Czy jest inny sposób?

Po jakim czasie od momentu, gdy ktoś dzwoni pojawia się to u Was na ekranie? U mnie najpierw jest wibracje i dźwięk, a po 1,5 jest dopiero wyświetlacz

Edytowane przez gino82
Poprawiłem treść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M@reS
Napisano (edytowane)

konto google jest powiązane z youtube......nie zalogujesz się na innym koncie. Możesz na youtube usunąć kanał, ale jak będziesz chciał się ponownie zalogować to musisz podać konto google.

Edytowane przez M@reS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gino82

@M@reS Zalogować się na innym koncie to się zaloguje bo jak dodasz kolejne to nie ma problemu.Gorzej że nie da rady całkowicie wylogować się tylko  z Youtube bez wylogowania/usuniecia konta z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Panicz

No właśnie o to chodzi. Idiotyczne. Tak normalnie nie byłem zalogowany, ale musiałem wrzucić filmik i już teraz nie idzie się wylogować z tego

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gino82

@Panicz Tak jest niestety od pewnego czasu. A normalnie używasz telefonu bez konta google że do tej pory nie byłeś zalogowany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Panicz

Cały czas z kontem Google. Natomiast na YouTube nigdy się nie logowałem. Aż do wczoraj

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi