Skocz do zawartości
jeronimo

Pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

gino82

@Panicz Pytam bo nie rozumiem trochę w czym Ci przeszkadza to zalogowanie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Panicz

Podczas konfiguracji telefonu S9 pytał czy chcę zainstalować aplikację która pokazuje kto dzwoni, jeżeli ten numer jest podejrzewam w jakieś bazie, jaki to kraj itd. nie zrobiłem tego, a teraz nie pamiętam jak to się nazywał. Czy ktoś może pamięta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gino82

@up Aplikacja Telefon - Trzy kropki - Ustawienia - Id. rozm. i ochrona przed spamem

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam pytanie do posiadaczy Galaxy S9 Duos  czy LTE działa na dwóch kartach SIM ?  

I czy Volte i Vowifi działa na obydwu kartach ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sądząc po ustawieniach LTE działa na obu kartach ale nie jednocześnie. Musisz wybrać kartę do transmisji danych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M@reS

Szukam aplikacji, która będzie blokowała ładowanie telefonu np przy 85-80%. Lub informowała dźwiękiem, że ten poziom naładowania został osiągnięty.

Używam takiej aplikacji na laptopach z Windowsem i wydłużają żywotność baterii.

Czy coś takiego wymyślili dla androida ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Boss

Beznadziejny pomysł, są programy które informują o osiągnięciu jakiegoś poziomu naładowania, ale nie przerywają procesu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M@reS

Nie doładowanie nowych współczesnych baterii nie jest takim beznadziejnym pomysłem ;).....ładowanie np do 90% na prawdę wydłuża żywotność ogniw, w każdym bądź razie w laptopie (to akurat przetestowane) i to nie mało. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, ochkarol napisał:

Sądząc po ustawieniach LTE działa na obu kartach ale nie jednocześnie. Musisz wybrać kartę do transmisji danych. 

Ok to w takim razie inaczej jak mam ustawioną transmisje danych na SIM 1 to czy na SIM 2 dział Volte i wifi calling w tym samym czasie ?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M@reS
Napisano (edytowane)

Transmisję danych masz ustawione tylko na 1 karcie SIM na tej na której ustawisz.......nie może jednocześnie być włączone na 2 kartach bo to nie realne ;) .

Połączenie przez wifi działają na obydwu kartach.

A VOLte to ten niby super LTE więc tylko na tej na której jest ustawienie danych.

Edytowane przez M@reS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi