Skocz do zawartości
jeronimo

Pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Druga noc bez AdGuarda i wszystko działa OK. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie mi... Czy też macie ostatnio problem ze sklepem Play? U mnie dziwne jest to, że za każdym razem kiedy pierwszy raz odpadam aplikację i spróbuję wejść gdzieś głębiej to sklep się po prostu zamyka bez żadnego komunikatu... Gdy uruchomię go drugi raz to działa normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi dzisiaj nie chciał pobierać....ciągle wyskakiwało albo czekam na wifi, albo żeby włączyć pobieranie przez sieć komórkową. Mimo przełączania i tak nie pobierały się niektóre aplikacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Ja nie mam takich problemów. Czasem tylko sklep drugi raz instaluje te same aktualizacje aplikacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Dzisiaj Sklep Play działa OK. Nawet nie pobiera kilka razy tych samych aktualizacji.

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

O to podwójne aktualizowanie raczej winiłbym oszczędzanie energii. Przy średnim oszczędzaniu transfer w tle jest ograniczony a i dla Sklepu mam włączoną optymalizację baterii (czyli nie działa w tle). Pewnie wystarczy ekran wyłączyć i proces może być przerwany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam da się usunąć te kółko (na zdjęcie) jak ktoś dzwoni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś mi wy tłumaczyć może dlaczego na załączonym screenie przy zdjęciach I filmach pisze "sprawdzam stan "? Patrzyłem w zdjęciach google I kopię filmów i zdjęć robi normalnie, próbowałem odinstalowac I zainstalować apke zdjęcia Google ale to nie pomaga, telefon był przywracany dwa razy do ustawień fabrycznych ale to nie pomaga , jak slrawdzalo stan to dalej sprawdza 1654003708_Screenshot_20190401-082036_GooglePlayservices.thumb.jpg.accfe31747106f8de118500a2f3ffe32.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Nie używasz przypadkiem średniego oszczędzania energii? Aplikacja może nie działać w tle a i synchronizacja może być wyłączona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 minut temu, ochkarol napisał:

Nie używasz przypadkiem średniego oszczędzania energii? Aplikacja może nie działać w tle a i synchronizacja może być wyłączona. 

Nowłaśnie nie używam, synchronizacja działa normalnie , kopia zdjęć i filmów się robi normalnie tylko zastanawia mnie dlaczego tak pisze "sprawdzam stan "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi