Skocz do zawartości
jeronimo

Pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ochkarol napisał:

Dlaczego zakładasz, że w Plusie musi być tak samo? 

Dlatego, że na tym to polega i każdy operator robi to w ten sam sposób....jeżeli chodzi o Samsungi przez Knox.

Poczytaj trochę na ten temat, a na pewno zmienisz zdanie co do mojej odpowiedzi.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo
    2 godziny temu, ochkarol napisał:

Mam pytanie do użytkowników, którzy kupili S9 z abonamentem w Plusie ale nie na raty, tylko za gotówkę i mają oryginalny soft Plusa. 

Czy wśród aplikacji administratorów urządzenia macie aplikację Info Device Admin

To może ja tobie odpowiem, tak w kazdym telefonie z plusa jest ta aplikacja. Kupujac w sieci plus u operatora nie maja rozdziału pomiedzy telefonem na raty, a telefonem bez rat.^^

dodana zawartość

Sprawdzone organoleptycznie na telefonie mojego szefa.?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

I takiej odpowiedzi oczekiwałem. Dzięki. 

Spodziewałem się tego, bo przecież gdyby Polkomtel instalował sam tą aplikację można byłyby ją odinstalować w posty sposób. A tak już to nie takie proste. 

• Smutny 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pytanie do właścicieli S9 zPlay, mam od jakiegoś czasu problemy z zasięgiem w mojej lokalizacji, i znajomy który prowadzi sklep z telefonami podpowiedział mi żebym wgrał czysty soft "xeo" bo podobno na nim telefon jest stabilniejszy a nawet jest lepszy zasięg, rzadziej zrywa połączenia, powiedzcie ile w tym prawdy, Acha i czy w czystym xeo będzie działać wifi calling z Play? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, po ostatniej aktualizacji aparat Przedni ma rozdzielczośc 8mpx, a tam siedzi chyba 5mpx aparat jak się nie mylę? Pamiętacie czy był wcześniej szeroki kąt w przedniej kamerę?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@marcindreszcz będzie działać VoWiFi, tak samo jak VoLTE. Natomiast czy sygnał sieci komórkowej działa stabilniej na XEO? Wątpię, żeby to była prawda ;) Według mnie to dość daleko idące stwierdzenia. Na XEO na 99,9% szybciej dostaniesz wszelkie aktualizacje.

Edytowane przez kuba_bed

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo
    23 minuty temu, bukomisiek napisał:

Witam, po ostatniej aktualizacji aparat Przedni ma rozdzielczośc 8mpx, a tam siedzi chyba 5mpx aparat jak się nie mylę? 

Przepraszam bo nie moge zrozumieć, uważasz, że przed aktualizacją miałeś przedni aparat 5Mpx, a teraz po aktualizacji 8Mpx?

Kolego w tym telefonie od poczatku był przedni aparat 8Mpx, a tylny 12Mpx, nie słyszałem  o tym aby aktualizacja systemu zwiększała ilość pixeli w aparacie.^^

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przepraszam bo nie moge zrozumieć, uważasz, że przed aktualizacją miałeś przedni aparat 5Mpx, a teraz po aktualizacji 8Mpx?
    Kolego w tym telefonie od poczatku był przedni aparat 8Mpx, a tylny 12Mpx, nie słyszałem  o tym aby aktualizacja systemu zwiększała ilość pixeli w aparacie.^^
    Piszę 5fa0b3e3d92d95bb19cf4205fb7d83dea.jpg

Nabazgrane z S9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Opisem z Phone info bym sie nie sugerował, poniewaz ja w swojej s9+ mam dwa tylne aparaty kazdy po 12Mpx, a program informuje tylko o jednym.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A szeroki kąt był wcześniej?

Nabazgrane z S9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi