Skocz do zawartości
jeronimo

Pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Mi osobiście w niczym nie przeszkadza....to mój 3 z fon z zagiętym ekranem. 

Często muszę mieć wyłączoną głośność powiadomień a ekran krawędziowy na zagiętym ekranie to wspaniała rzecz. Widzę po ustawieniu kolorów kto dzwoni lub wysyła smsy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można sprawdźic IMEI w necie , czy tylko w aso samsunga. ? próbowałem sorawdzic z netu , ale tylko model mi wykryło, a ponoć mozna dowiedzieć sie o statusie gwarancji.

Wysłane z mojego SM-G870F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, [email protected] napisał:

Widzę po ustawieniu kolorów kto dzwoni lub wysyła smsy.

A ty zaciekawiłeś mnie.
    Da się ustawić osobne kolory dla aplikacji czy osób z ksiażki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja mam kontakty połączone z komunikatorem Telegram. Tam dla każdej osoby możesz mieć inny kolor ramki krawędziowej. I obojętnie czy ta osoba dzwoni z tele czy przez aplikację wiem po kolorku kto dzwoni.

Teraz sprawdzałem jeszcze podświetlenie według tekstu. Ja wpisałem nazwę kontaktu dokładnie i ustawiłem kolor. Też działa.

Edytowane przez [email protected]
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Ja mam czasem wręcz przeciwnie. Niekiedy znak "x" w wyskakującym okienku na stronie jest właśnie na krawędzi i nie udaje się go kliknąć. 

Rzadko, bo rzadko ale się zdarza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do innych posiadaczy najnowszego XEO albo brandowych, ale z trybem nocnym. Czy Wam aparat po zrobieniu zdjęcia nocnego też czasami wywala błąd i się po prostu zamyka? U mnie ten problem występuje, nie jest jakoś powtarzalny - raz jest, raz nie ma. Objawia się tak, że normalnie włączam aparat, przełączam na tryb nocny, robię zdjęcie, ono się zapisuje i kiedy zapis się zakończy to aparat wypluwa błąd że wystąpił problem i to zdjęcie też nie zostało zapisane. Przy kolejnym włączeniu aparatu wystarczy zmienić proporcje zdjęcia i nagle magicznie działa ponownie normalnie w trybie nocnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Boss

Nie, co prawda zrobiłem tylko z 15 zdjęć w trybie nocnym, ale nigdy aparat się nie zawiesił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo
    11 godzin temu, kuba_bed napisał:

Pytanie do innych posiadaczy najnowszego XEO albo brandowych, ale z trybem nocnym. Czy Wam aparat po zrobieniu zdjęcia nocnego też czasami wywala błąd i się po prostu zamyka? U mnie ten problem występuje, nie jest jakoś powtarzalny - raz jest, raz nie ma. Objawia się tak, że normalnie włączam aparat, przełączam na tryb nocny, robię zdjęcie, ono się zapisuje i kiedy zapis się zakończy to aparat wypluwa błąd że wystąpił problem i to zdjęcie też nie zostało zapisane. Przy kolejnym włączeniu aparatu wystarczy zmienić proporcje zdjęcia i nagle magicznie działa ponownie normalnie w trybie nocnym.

U mnie też jest ten problem. W większości przypadków mam błąd i ciężko zrobić w tym trybie jakieś zdjęcie. Fajnie, że to dodali ale mogłoby działać.

Jaj mam z innej beczki pytanie, odnośnie najnowszego XEO. Czy zauważyliście aby telefon się bardziej nagrzewał przy użytkowaniu? Bateria trzyma bez zmian? Pytam bo u mnie przy korzystaniu z telefonu 5-10 minut telefon zaczyna się nagrzewać, a jak jeszcze dłużej poużywam to potem w kieszeni nawet czuję. Dodam, że nie chodzi tu o żadne gry, filmy itp. tylko przeglądanie neta, email itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, Toldo napisał:

U mnie też jest ten problem. W większości przypadków mam błąd i ciężko zrobić w tym trybie jakieś zdjęcie. Fajnie, że to dodali ale mogłoby działać.

Jaj mam z innej beczki pytanie, odnośnie najnowszego XEO. Czy zauważyliście aby telefon się bardziej nagrzewał przy użytkowaniu? Bateria trzyma bez zmian? Pytam bo u mnie przy korzystaniu z telefonu 5-10 minut telefon zaczyna się nagrzewać, a jak jeszcze dłużej poużywam to potem w kieszeni nawet czuję. Dodam, że nie chodzi tu o żadne gry, filmy itp. tylko przeglądanie neta, email itd.

Ja jeszcze nie aktualizowałem, ale tak myślę, że wpływ na to może mieć pogoda. Przy 35°C na dworze, telefon chyba będzie bardziej się grzał? Taka idea mi wpadła jak czytałem twój post. Liczę, że wypowiedzą się inni którzy aktualizowali, znaja się w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Mam najnowszą aktualizację i nie mama błędów podczas robienia zdjęć nocnych. Używam trybu nocnego cały czas. Motyw też czarny oczywiście ;). Co do grzania to kiedyś podczas szybkiego ładowania trochę było czuć ciepło. Teraz nie czuję nic, telefon zimny.

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi