Skocz do zawartości
jeronimo

Pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Toldo
    Ja jeszcze nie aktualizowałem, ale tak myślę, że wpływ na to może mieć pogoda. Przy 35°C na dworze, telefon chyba będzie bardziej się grzał? Taka idea mi wpadła jak czytałem twój post. Liczę, że wypowiedzą się inni którzy aktualizowali, znaja się w temacie.
    No tak, ale głównie zaobserwowałem takie zjawisko w pracy, w klimatyzowanym biurze :) na dworze to rozumiem, że może się nagrzać. Generalnie w necie można sporo opinii spotkać na ten temat, ludzie oddają na GW i nawet po wymianie na inny model nadal problemy tego typu występują.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, też mam problem z wysokimi temperaturami telefonu, soft z czerwca, na LTE czy WiFi potrafi wbić temperaturą na 37 stopni podczas przeglądania fb i pisania z fb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Myślę, że to wina softu jednak (jeśli już) a nie temperatur. Jakoś w Afryce korzystają z telefonów? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 1.07.2019 o 12:13, Toldo napisał:

U mnie też jest ten problem. W większości przypadków mam błąd i ciężko zrobić w tym trybie jakieś zdjęcie. Fajnie, że to dodali ale mogłoby działać.

Jaj mam z innej beczki pytanie, odnośnie najnowszego XEO. Czy zauważyliście aby telefon się bardziej nagrzewał przy użytkowaniu? Bateria trzyma bez zmian? Pytam bo u mnie przy korzystaniu z telefonu 5-10 minut telefon zaczyna się nagrzewać, a jak jeszcze dłużej poużywam to potem w kieszeni nawet czuję. Dodam, że nie chodzi tu o żadne gry, filmy itp. tylko przeglądanie neta, email itd.

Czyli chyba zostaje czekać na aktualizację, która naprawi błąd aparatu w trybie nocnym - oby szybko... A co do nagrzewania to u mnie tego nie zauważyłem - grzeje się jak do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwna sprawa z tymi temperaturami baterii, cpu-z pokazuje średnio 37 stopni po 10 minutach zabawy telefonem(w spoczynku 29-30), w s7 takich temperatur nie miałem bynajmniej nie było tego tak czuć wykonując te same zadania co na s9. Może kolejna aktualizacja coś poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym aparatem w trybie nocnym może być winna karta pamięci........mi zapisuje fotki w telefonie i nie ma błędów. Przestawiłem na kartę SD i zapisywanie było dłuższe. Mam SD 64Gb. Po włożeniu 16Gb nie szło zapisać zdjęcia :(. Nie było żadnego komunikaty, kręciło się to kółeczko jak zapisuje i wywalało z aparatu. Po powrocie do starych ustawień wszystko OK, na karcie SD 64 też OK. 

Więc może karta SD nie jest obsługiwana??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam kartę od Samsunga to jeśli z własnymi kartami mają problem to chyba naprawdę muszą coś naprawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol
    Napisano (edytowane)

Karta może być po prostu słaba. Za wolna, może mieć również już namieszane w systemie plików. Proponuję zrobić backup karty, sformatować ją i wgrać z powrotem pliki z backupu. 

Albo kupić nową, szybszą kartę. Samsung też robi karty różnej kategorii. Tańsze - wolniejsze, droższe - szybsze. 

@[email protected]

Pamięć telefonu jest szybsza od karty i to u Ciebie (być może) ma znaczenie. Karta 16GB jest zapewne starszej generacji i siłą rzeczy będzie wolniejsza od tej 64GB.

Edytowane przez ochkarol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To że pisze SAMSUNG nie oznacza że ta karta była przez Samsunga robiona. Na aukcjach idzie kupić karty SD renomowanych firm za 1/2 ceny. Jaki z tego wniosek? bo na pewno producent nie dopłaca do interesu, tylko karta jest zwykłą podróbą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakładam, że jedna z sieciówek (MM) nie sprzedaje podrobionych kart Samsunga. Pytanie czy karta EVO Plus 128 GB jest za słaba do zdjęć? Jak nie nadaje się do zdjęć to co powiedzieć o 4K? Świeża karta, która ma góra miesiąc i takie akcje? Hm...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi