Skocz do zawartości
jeronimo

Pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Może być po prostu feler......ja osobiście sprawdził bym na innej karcie SD. Albo przełącz na zapisywanie w telefonie. Jak wtedy będzie OK to masz winowajcę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Spróbowałbym najpierw formatu karty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Boss

Ja mam zwykłą kartę Kingston 32GB klasy 10. Wszystko działa super. Nawet nagrywanie w 4K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale faktem jest że dużo S9 grzeje się podczas ładowania i rozmowy !! Znajomy ma też S9 i ostatnio rozmawiał około 10-12 min. Telefon gorący!!, nawet rozmówcy powiedział że kończy bo go ręka parzy. Ja spróbowałem swój model i też pogadałem ponad 10 min. Nic się nie działo. Zimny jak przed tak i po rozmowie.

Nie uwierzył bym jak by mi nie dał telefonu do ręki po rozmowie. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Dużo pewnie zależy od ustawień. Jeśli ustawi się wydajność na maksa to pewnie grzeje się bardziej niż na średnim oszczędzaniu energii. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

Ja mam średnie oszczędzanie energii i obniżoną rozdzielczość, a i tak się grzeje. Chyba jakiś hard reset wisi w powietrzu, może po następnym OTA.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja od początku na OPTYMALIZACJA i obniżoną rozdzielczość. Na początku zżerał baterie szybko, teraz po ustabilizowaniu jest OK. 

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty
    Napisano (edytowane)
    W dniu 22.06.2019 o 12:59, cegulla napisał:

Jako użytkownik płaskiego ekranu zwracam się do was z pytaniem, czy ten zagięty ekran przeszkadza ? Zdarzyło się wam przez to coś kliknąć ? Oczywiście zakładam wariant używania telefonu w etui

Jeśli jednak będzie Tobie i Wam przeszkadzało to aż tak mocno, to tak dla informacji dodam tylko, że w sklepie Galaxy Apps jest darmowa aplikacja prosto od Samsunga, spolszczona 100%, która nazywa się „EdgeTouch” na zagięte ekrany. Dzięki niej można ”osłabić” dotyk na krawędziach ? Ja jej nie używam, gdyż mam założone etui. 

dodana zawartość

W dniu 1.07.2019 o 00:30, kuba_bed napisał:

Pytanie do innych posiadaczy najnowszego XEO albo brandowych, ale z trybem nocnym. Czy Wam aparat po zrobieniu zdjęcia nocnego też czasami wywala błąd i się po prostu zamyka? U mnie ten problem występuje, nie jest jakoś powtarzalny - raz jest, raz nie ma. Objawia się tak, że normalnie włączam aparat, przełączam na tryb nocny, robię zdjęcie, ono się zapisuje i kiedy zapis się zakończy to aparat wypluwa błąd że wystąpił problem i to zdjęcie też nie zostało zapisane. Przy kolejnym włączeniu aparatu wystarczy zmienić proporcje zdjęcia i nagle magicznie działa ponownie normalnie w trybie nocnym.

Nie piszą o S9+ a podobno ten błąd też występuje, dziwne. U siebie tego nie zauważyłem (może za mało cykam na tym trybie) Tylko o S9 i Note 9

Nie jesteś sam z tym błędem. Tu o tym piszą, możesz poczytać sobie

Edytowane przez Wincenty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli istnieje realna szansa, że naprawią to przy którejś aktualizacji :) Chyba że dla ułatwienia po prostu usuną tryb nocny ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Zastanów się czy ktokolwiek na tym forum jest w stanie Ci udzielić odpowiedzi na to pytanie. 

Powinni błąd naprawić. Ale czy to zrobią i kiedy? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi