Skocz do zawartości
jeronimo

Pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć. Nigdy nie zdażylo mi się, zeby telefon nie podświetlał powiadomień. Najpierw bym szukał rozwiązania w której opcji podanej w screenshootach. Jeżeli to nie pomoże to może uśpiłaś jakąś aplikacje odpowiedzialną za odbieranie powiadomień? Jak nie to zrobiłbym Wipe Cache.@Nati18

20191031_085511.jpg

Screenshot_20191031-085338_Settings Suggestions.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie przy aplikacji Wiadomości do Google też ekran się nie podświetla, ale np. przy przychodzącym połączeniu albo wiadomości na WhatsApp działa podświetlenie krawędziowe. Najróżniej to u mnie wygląda, chociaż widzę że lepiej niż u Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak przyjdzie powiadomienie to jest na belce powiadomień? Jak jest to przesuń to które Cie interesuje lekko w lewo i pokażą się ustawiana.

Tam musi być ustawione dźwięk i wyskakujące okienko. 

Podświetlanie krawędziowe ustawiasz w dedykowanej zakładce i możesz ustawiać ze każde powiadomienie ma inny kolor. 

Można ustawiać aplikacjami lub słownie...każdy z kontaktów inny kolor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@[email protected] możesz wrzucić SS gdzie mogę przypisać kolor pod konkretny kontakt lub aplikacje? Bo coś nie mogę tego znaleźć 😕 albo wytłumaczyć gdzie znajdę te opcje? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam to tak ustawione i działa 

Podświetlenie krawędziowe -- Styl podświetlenia krawędzi -- Kolor -- Niestandardowy -- Według tekstu

I tam wpisujesz dokładnie tekst np nazwę kontaktu i ustawiasz kolor. Albo aplikację i też kolor. 

Możesz też bezpośrednio każdej aplikacji przydzielić indywidualny kolor.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nati18
    W dniu 31.10.2019 o 08:59, szybki bill napisał:

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć. Nigdy nie zdażylo mi się, zeby telefon nie podświetlał powiadomień. Najpierw bym szukał rozwiązania w której opcji podanej w screenshootach. Jeżeli to nie pomoże to może uśpiłaś jakąś aplikacje odpowiedzialną za odbieranie powiadomień? Jak nie to zrobiłbym Wipe Cache.@Nati18

20191031_085511.jpg

Screenshot_20191031-085338_Settings Suggestions.jpg

W dniu 31.10.2019 o 17:42, [email protected] napisał:

Jak przyjdzie powiadomienie to jest na belce powiadomień? Jak jest to przesuń to które Cie interesuje lekko w lewo i pokażą się ustawiana.

Tam musi być ustawione dźwięk i wyskakujące okienko. 

Podświetlanie krawędziowe ustawiasz w dedykowanej zakładce i możesz ustawiać ze każde powiadomienie ma inny kolor. 

Można ustawiać aplikacjami lub słownie...każdy z kontaktów inny kolor.

Przejrzałam te opcje, ale nie rozwiązałam problemu, dalej nic się nie wyświetla na wygaszonym ekranie. Choć dźwięk, że coś przyszło jest.

Tutaj chodzi o jakieś ogólne ustawienie jakiejś opcji dotyczącej wszystkich aplikacji od razu. Jakbym miała grzebać w każdej aplikacji po kolei, którą mam, to bym się chyba wykończyła (ponad 100) ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Jeśli masz włączone podświetlenie krawędziowe to wyłącz. Ono zastępuje wyskakujące okienka powiadomień (tak przynajmniej jest w konfiguracji tej opcji napisane). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie do końca.........ja mam podświetlenie krawędziowe i wyskakują okienka na ekranie. 

Kolor na krawędzi nie koliduje z wyskakującymi okienkami. 

Jak mam powiadomienie to równocześnie mam kolor na krawędzi, wyskakuje okienko i ikonka w belce powiadomień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol
    Napisano (edytowane)

Zacytowałem to, co jest w ustawieniach napisane. 

Może to kwestia włączenia/wyłączenia funkcji "Interakcja Podświetlenia krawędziowego"? A może masz w "Opcjach Podświetlenia krawędziowego" ustawione na "Zawsze"? Tutaj nie ma dopisku, że zastąpi, tak jak przy poprzednich dwóch. 

Edytowane przez ochkarol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi