Skocz do zawartości
jeronimo

Pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem serio że teraz sam mam czasami problemy żeby coś znaleźć w ustawieniach, co ustawiałem na początku zabawy z S9 ;)

Za dużo tego w ustawieniach, aż się łezka kręci jak sobie przypomnę ile było ustawień w pierwszym komórkowcu SAGEM z Plus GSM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Panicz

Witam wszystkich mam pytanie Czy używając Samsung Dex można podłączyć jakąś zewnętrzną klawiaturę z touchpadem jeżeli tak to jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan
    6 godzin temu, Panicz napisał:

Witam wszystkich mam pytanie Czy używając Samsung Dex można podłączyć jakąś zewnętrzną klawiaturę z touchpadem jeżeli tak to jak to zrobić?

Jeśli masz na myśli DEXa sprzętowego to np po USB i BT możesz podłączyć peryferia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Panicz

Mam oryginalny kabel HDMI - USB C. I czy przez bluetooth mogę podłączyć klawiaturę? Mam Microsoftu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

@Panicz  Powinno działać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Panicz
    @Panicz  Powinno działać 
    Jeżeli jest to klawiatura z adapterem bluetooth to podejrzewam, że nie da się jej połączyć z telefonem? Jest to Microsoft all-in-one
    Może ktoś polecić jakieś klawiatury które będą działać bez problemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27
    4 godziny temu, Panicz napisał:

Jeżeli jest to klawiatura z adapterem bluetooth to podejrzewam, że nie da się jej połączyć z telefonem? Jest to Microsoft all-in-one
    Może ktoś polecić jakieś klawiatury które będą działać bez problemu?

Dlaczego ma nie działać? Przecież adapter jest po to by podłączyć do urządzenia, które nie ma BT a ma USB (przez adapter). Telefon ma BT więc klawiatura się z nim podłączy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Panicz

No była by to świetna wiadomość dla mnie. Ale wczoraj na live chacie gadałem z obsługą klienta Samsunga i tak mi powiedział. No ale może jest jak mówisz. Tylko nie wiem wobec tego jak włączyć funkcję parowania w klawiaturze, aby była ona widoczna na zewnątrz

https://www.microsoft.com/accessories/pl-pl/products/keyboards/all-in-one-media-keyboard/n9z-00022

To jest taka klawiatura i jak się zastanawiam, może ona nie jest na bluetooth? Bo nigdzie takiej informacji nie widzę. Czy taki sprzęt idzie podłączyć do telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy Wy też macie problem z ubijaniem aplikacji na A10? Od kilku dni zauważyłem, że wywala mi czasami Messengera (powiedzmy jemu nie ufam za bardzo), ale dzisiaj podczas jazdy wywaliło mi dwukrotnie Endomondo, gdzie na A9 nie było w ogóle takich sytuacji. Jest to dziwne tym bardziej, że są niektóre apki używane np. dwa dni wcześniej które zachował w pamięci i to już jest denerwujące jak nie utrzymuje aktualnie używanych a otwiera w ostatnim miejscu te sprzed dwóch dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Od wczoraj zauważyłem, że czasami ubije mi Samsung Internet i YouTube. Ogladam cos na przeglądarce, odpisze na sms, wracam do przelądarki i od nowa wczytuje mi strone. Dziwne, bo wczesniej na A10 tego nie miałem, wręcz byłem zadowolony z trzymania apek w tle.

I drugie pytanie, wie ktoś do czego to służy?

20200318_215725.jpg

Edytowane przez szybki bill

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi