Skocz do zawartości
jeronimo

Aparat - opinie, porównania, zdjęcia.

Rekomendowane odpowiedzi

magooo

Ja mam właśnie tak samo :) Jednak w poprzedniej sztuce tego w ogóle nie słyszałem :D  Więc widze zależy jaki trafi się egzemplarz  :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje zdjęcia 

20181105_183122.jpg

IMG_20181106_195657.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to Panie kolego czeka Cię długa noc by oczyścić ten temat z porównań do innych modeli.

No chyba,że tak jak pisałem-to furum to loteria,jednych posty są zachowane a innych usuwane.

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanko czy jest różnica w jakości zdjęć po między androidem 8 a 9.Bo sama aplikacja się różni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W mojej subobiektywnej opini na Pie sa troche lepsze zdjecia. Troche ostrzejsze, kolory bardziej naturalne, w nocy troche ostrzejsze. Ale czy tak jest naprawde to nie wiem, tak jak napisalem, tylko mi sie tak wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sol18
    Napisano (edytowane)

Witam 

Posiadam s9 zdjęcia w pomieszczeniach np dziecka i nie tylko wychodzą mega słabo rozmazane sporo szumów, w dobrych warunkach zdjęcia są dobrej jakości ale tak to chyba każdy telefon potrafi. Według mnie przereklamowany sprzęt porównałem  z dwoma innymi s9 efekt ten sam, już się zacząłem zastanawiać czy tych boskich zdjęć w każdych warunkach nie wrzucają pracownicy samiego hehe w pomieszczeniach lipa w idealnych warunkach jest ok. Nie ma się co czarować i nakrecać zdjęciami z internetu to tylko telefony.

Edytowane przez sol18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Piszesz o S9 czy S9+.. ? Bo wątek dotyczy tego drugiego..

TT | S9+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    b4rtos

@jarmk przecież to te same aparaty tylko plus ma teleobiektyw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk
    [mention=141535]jarmk[/mention] przecież to te same aparaty tylko plus ma teleobiektyw

Aparaty tak.. nie chcę mi się rozpisywać, wygooglaj sobie o aparatch tych modeli lub przeczytaj post nr 4 z wątku:

https://forum.android.com.pl/topic/341837-różnice-w-aparatach-między-galaxy-s9-a-s9-warto-dopłacać/

TT | S9+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bbodex
    2 godziny temu, sol18 napisał:

Witam 

Posiadam s9 zdjęcia w pomieszczeniach np dziecka i nie tylko wychodzą mega słabo rozmazane sporo szumów, w dobrych warunkach zdjęcia są dobrej jakości ale tak to chyba każdy telefon potrafi. Według mnie przereklamowany sprzęt porównałem  z dwoma innymi s9 efekt ten sam, już się zacząłem zastanawiać czy tych boskich zdjęć w każdych warunkach nie wrzucają pracownicy samiego hehe w pomieszczeniach lipa w idealnych warunkach jest ok. Nie ma się co czarować i nakrecać zdjęciami z internetu to tylko telefony.

Robiąc zdjęcie w ciemnym pokoju gdzie światła jest mało, aparat musi podbić ISO i ustawić dłuższe otwarcie migawki nie spodziewaj się że aparat zrobi Ci super ostre zdjęcie z ISO50 i czasem migawki 1/500, bo czegoś takiego nie zrobi Ci ŻADEN telefon, o cyfrówkach też bym nie myślał...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi