Skocz do zawartości
tipmaniak

Gdzie pewnie zakupić s7 edge

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ja swojego nowego z Play kupiłem za dokładnie 2500 3 tyg temu. :P Jak się poszuka to można znaleźć dobrą okazję. Ważne, żeby był odbiór osobisty.

Edytowane przez reverpl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że na Allegro można kupić za 2 700 PLN. Cena jest OK, ale zastanawiam się czy warto czekać. Kiedy można się spodziewać kolejnego spadku ceny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@@hackmaniak drogo ;) 

cena napewno bedzie pomału spadać, większy spadek bedzie jak wyjdzie note 6, kiedy to nastapi nikt nie wie

nikt nie powie ze 15 czerwca spadnie o 150zł a 15 lipca o 300zł, moze ale nie musi, duzo zalezy od operatorow komorkowych, jesli obniżą ceny, więcej egz pojawi sie na allegro/tablicy z przedłużenia umowy to kto bedzie chciał szybciej kase taniej sprzeda... itp 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix

Uwielbiam takie dyskusje. Wydaje mi się, że pod koniec przyszłego roku cena będzie ciekawa na zakup 7 EDGE.

Jak komuś brakuje kasy na taki telefon, a to jest normalne bo cena jest zaporowa, to niech poszuka drogiego chinola. Telefon będzie również bardzo dobry i spełni wszystkie wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@@snoopafly jak placic 2800 w tym pewnie nikomu nie znanym sklepie to lepiej poszukac od kogos kto wziął ten tel od operatora, za 2500 spokojnie mozna kupic, po co przeplacać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@astelix , nie chodzi o brak kasy tylko o brak ciśnienia :) Mam flagowca od konkurencji i tablet, więc w sumie mogę poczekać. Szczególnie, że w tym roku jest wysyp flagowców, czyli szansa, że jeszcze coś ciekawego się pojawi.

@@dest , właśnie o coś takiego mi chodziło. Wiem, że iPhone tanieje dopiero jak wychodzi kolejny. Z Samsungami może być inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix

Up

O to chodzi. Jak ktoś chce mieć flagowca to kupuje tuż po premierze.

To słowo w tych czasach szybko traci swoją wartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84
    Napisano (edytowane)

Coś jest w tym że ma się flagowca w dniu premiery. Jak byłem 8 marca w siedzibie Dabena kupić etui spigena to tekst Pani "ale ma Pan wtyki, przed premierą a już ma pan felefon" wbił mi się w pamięć:) Za to jak czytam że dw miechy po premierze ludziska kupują za 2000 to mnie lekko skręca ale cóż takie życie:) Czytając forum zauważyłem że najlepsze okazje są od przedłużających umowy u operatorów i można takowe znaleźć n alledrogo albo olx trzeba tylko uważać (odbiór osobisty i takie tam). Pewnie tylko w sklepie ale wiadomo, że tam cena trzyma poziom.

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez adtech84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie nie kręci, żeby mieć coś tuż po premierze albo jeszcze wcześniej. Nie chcę robić za testera i jeszcze za to płacić. Wolę, żeby przetestowali sprzęt za mnie, a jak okaże się, że model jest udany to go kupię. Poza tym się zastanawiam czy jeszcze warto kupować flagowce skoro średnia półka umocniła się na tyle, że ma praktycznie wszystko to co flagowiec z pół rocznym opóźnieniem, a kosztuje 1/3 ceny. Z tym, że to już temat na inną dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi