Skocz do zawartości
adtech84

[Galaxy S9+] Zmiana koloru paska nawigacji na czarny

Rekomendowane odpowiedzi

adtech84

Witajcie 

W ustawienia - wyświetlacz - pasek nawigacji jest możliwość zmiany koloru dolnej belki. Nie wiem dlaczego u mnie są same odcienie białego, chciałem ustawić czarny na sztywno i nie mam takiej możliwości.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez adtech84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PiPoLiNiO

Tak już jest od S8. Na początku był czarny, później w aktualizacji usunęli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adtech84

No to lipa. Mam ustawiony kolor z motywu ale np. tapatalk mimo czarnego tła i czarnej klawiatury - pasek biały. Są może jakieś aplikacje do ustawienia koloru na sztywno?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cholek3

@adtech84

Daj mi z 2h, to zrobię pierwszego tutka do S9, jak zmienić kolor paska nawigacji. Przyda się dla innych. Oczywiście muszę najpierw potwierdzić u siebie, że działa. Bo sam jestem tym zainteresowany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cholek3

@mateusz1807

Nawet tego nie dotykaj. Właśnie zrobiłem tą metodę muszę zresetować telefon do ustawień fabrycznych.

Zabezpieczyli się, dranie. Dwie komendy w ADB, reset telefonu i komunikat "Błąd weryfikacji - resetuj telefon". Więc nawet tego nie używajcie. To by było na tyle z tutoriala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie miałem zamiaru. Wyleczyłem się jakiś czas temu z dłubania w systemie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szakul

A czy nie jest tak przypadkiem że czarny kolor powoduje szybsze wypalanie amoleda i przez to Samsung chce ograniczyć zużycie wyświetlacza? Jakiś musiał być powód usunięcia tego koloru z menu i wprowadzenie tylko jasnych barw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adtech84
A czy nie jest tak przypadkiem że czarny kolor powoduje szybsze wypalanie amoleda i przez to Samsung chce ograniczyć zużycie wyświetlacza? Jakiś musiał być powód usunięcia tego koloru z menu i wprowadzenie tylko jasnych barw.
Czarny kolor = wyłączony ekran. Najbardziej szkodzi biały. Te elementy które są czarne nie pobierają energii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi