Skocz do zawartości
Gorgoroth

Aktualizacja HTC WILDFIRE S do ANDROID 2.3.5 [OFICJALNY ROM]

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to aktualizacja romu wypuszczona przez producenta więc nie tracisz gwarancji . Jak wyskoczą błędy to nic się nie stanie , jest to wynik sprawdzania wersji Hboot i innych dupereli zanim zacznie się wgrywanie romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edwa

Wgrane prawie bez problemu. Wywaliło mi błąd związany z bootloaderem, dzięki załączonemu linkowi do poradnika wgrałem czysty soft bez brandingu i to bez kreowania goldcard. Na razie testuję soft, zaraz posprawdzam ilości wolnego miejsca itp. Dzięki wielkie za poradnik ;).

Ze zmian - na pewno jest nowy market.

Edytowane przez edwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie cały czas po wpisaniu polecania w wierszy poleceń pojawia się"w wierszu polecen nazwa adb jest nierozpoznawalna". Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściągnij dokładnie to http://dl.google.com/android/installer_r15-windows.exe

Teraz postępuj według tej instrukcji

Opis czynności:

1. Pobrane SDK wypakowujemy na dysk C i odpalamy SDK Manager.exe (czekamy chwile aż zaktualizuje biblioteke)

2. Odznaczamy wszystko prócz Android SDK Platform-tools i Google USB Driver package na koniec pobieramy instalujemy zaznaczone dwa pakiety wszystko zrobi się samo automatem

(warto mieć zainstalowanego HTC Sync, który sam w sobie ma sterowniki do naszego WFS, HTC Sync MUSI BYĆ WYŁĄCZONY)

3. Wyłączamy SDK Manager.exe

4. Odpalamy konsole z prawami administratora (Windows Vista/7 - Start>wyszukaj cmd>PPM>uruchom jako administrator lub Windwos XP - Start>Wszystkie programy>Akcesoria>Wiersz polecenia)

5. Wstukujemy wszystko to co poniżej bez cudzysłowów (spacje, duże i małe litery mają znaczenie)!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FARMER

Wgrane bez problemu;) aktualizację zacząłem od 2 punktu poradnika. Dla autora tematu przesyłam browarka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cały czas ten sam błąd, nic nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem 140 jest najbardziej złożony i potrzeba do niego największej wiedzy o Androidzie. Jeśli ktoś nie wie co to adb to nie powinien się nawet za to zabierać. Lepiej coś poczytać, doszkolić się, a dopiero później zaktualizować telefon. Początkujący nie da sobie rady. Jeśli chodzi o język w którym jest to rozwiązanie opisane to jest na prawdę prosty i jeśli ktoś nie zna w tym stopniu angielskiego to google translate mu skutecznie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ptr

Aktualizaja rozpoczeta od pkt 2 przebiegla bez zadnych problemow. Dzieki;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aktualizaja rozpoczeta od pkt 2 przebiegla bez zadnych problemow. Dzieki;)

telefon masz zakupiony w Plusie?

---------- Post dołączono o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

dobra, jednak zdecydowałem się zrobić update i wszystko poszło gładko od punktu 2 - mam nadzieję że ten soft na prawdę jest oryginalny, oficjalny i bez przeróbek ;)

Na starcie jest 125MB pamięci wewnętrznej na systemie 2.3.3 było 127MB ale jak system będzie działał lepiej to przeżyję te 2MB :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

brak latarki to jedna wada a druga to brak aplikacji quickoffice w htc hub >:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x