Skocz do zawartości
Gorgoroth

Aktualizacja HTC WILDFIRE S do ANDROID 2.3.5 [OFICJALNY ROM]

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra a ja mam problem z tym że nie mogę zrobić gold card - najpierw wywala mi system XP raport o błędach - co prawda w programie pisze że niby zrobił format ale tego nie uczynił - wygenerowało ni numerek ściągnąłem goldcard.img ale nie mogę tego załadować - Błąd inicjacji

Mam w T-mobile więc skoro mi nie zrobiło GC to nie brałem się za 2 punkt gdyż jakby coś poszło nie tak to jestem uziemiony

Acha czy muszę synchronizować z HTC sync bo ja nie mam tam co synchronizować - nie używam tego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    blecha

Musisz miec sformatowana karte, nie moze na niej nic zostac, powtorz format zaraz przed ladowaniem img i jak Gorgoroth napisal, Load img w trybie Naped dyskowy. U mnie na brandowanym T-mobile poszlo z drobnymi zacieciami ale poszlo. Takze dzieki wielkie Gorgoroth za bardzo dobra prace:) Dodatkowo klopoty z niedzialajaca czescia ekranu po odblokowaniu znikly. Takze byl to problem softu jednak...mam nadzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze, @Gorgoroth, nie jestem informatyczną lamą, ale to mnie przerasta.Teraz wywala, że "cannot stat 'GingerBreak':No such file or directory:....Jednocześnie dziękuję za pierwszą wskazówkę.

PS.Mam też nadzieję, że mój przypadek pomoże komuś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że nie może Ci znaleźć GingerBreak, bo w archiwum które jest w poście na XDA jest błąd i plik ten jest uszkodzony, przez co po wypakowaniu całości nie ma go w folderze. Musisz sobie go sam ściągnać przez wujka Google i wrzucić do wymaganego folderu.

@EDIT

http://speedy.sh/4uVFh/GingerBreak chwytaj GingerBreak

Edytowane przez Wujek G1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszy mnie, że pomogłem kilku osobom w aktualizacji :)

Jeśli chodzi o instalację z zip-a to sam nie testowałem - u mnie poszło przez goldcard + ruu.exe

Chętnie poprawię info o aktualizacji z zip-a tylko muszę wiedzieć co tam wkleić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest jakiś inny sposób aby bez SOLUTION: S-ON HTC Wildfire S Downgrade Error "Main Version is Older. Update fail." - xda-developers usunąć błąd 140 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma innego sposobu i nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek był ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bo0ze

Mój sposób na pewno działa na telefonach bez brandingu i na brandingu Plus i Orange nie wiem jak to jest bo karta nie jest goldcard a normalna i idzie z zipa, nie ma żadnych problemów i idzie naprawdę szybko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x