Skocz do zawartości
Gorgoroth

Aktualizacja HTC WILDFIRE S do ANDROID 2.3.5 [OFICJALNY ROM]

Rekomendowane odpowiedzi

klisio

Chciałem serdecznie podziękować twórcy tematu. Wydawało mi się, że instalacja jest skomplikowana ale poszło gładko i szybko.

Sieć: T-mobile

Stworzony Goldcard

Wyskakiwał błąd 140 - instrukcja rozwiązania problemu działa w 100%

Wgranie 2.3.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fredek 7 zaraz kara, a pomóc nie ma kto, Trzymam tel i nie wiem co oznacza ten kod błędu (weź poprawkę na wiek-mam 60 lat0 i żadnej pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie możesz być nawet prezydentem . Co do wieku to nieźle poleciałeś :) Mam błąd132 nic nie mówi, powodów może być wiele. Podaje się dane telefonu Hboot systemu na komputerze. Wtedy można szukać co jest powodem błędu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

umiem zczytać tylko takie dane:

wersja systemu 2.2.1; wersja pasma podst. 13.55.55.24H_3.35.20.10; wersja jądra 2.6.32.21-g0f9e9b5; numer kompilacji 2.22.405.1 CL295397; numer oprogramowania 2.22.405.1

---------- Post dołączono o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

a naprawdę stuknęła mi 60-ka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ten typ telefonu. Masz Wildfire a nie WildFire S. Trudno przeczytać na pudełku co za telefon masz. Dodatkowo z taką wiedzą jak posiadasz to nawet nie zaczynaj grzebania w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dabman

nie wiem czy wyzsze numery, skoro ostatni numer to PG76IMG_Marvel_S_HTC_Europe_2.26.401.3_Radio_47.23e.35.3038H_7.57.39.10M_release_261695 - i taki sam jest na zachodnie brandingi jak i europejski niebrandowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo jakie zmiany??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

@Gorgoroth mam do Ciebie małe pytanie. Oczywiście, jeżeli ktoś inny potrafi odpowiedzieć na moje pytanie, będzie mile widziany.

Jakieś 2 tygodnie temu zrobiłem wszystko po kolei, jak opisałeś w swoim poradniku. Wtedy też wgrałem "RUU_Marvel_S_HTC_Europe_2.13.401.2_Radio_47.23a.35 .3035H_7.53.39.03M_release_225747_signed.exe."

Ostatnio porównałem numer oprogramowania w moim Wildfire S z numerem w telefonie (oczywiście HTC Wildfire S) znajomego.

i on ma tą najnowszą wersję czyli 2.3.5 2.26.401.3.

Dodam, że obydwaj mamy telefony w T-Mobile.

On też skorzystał z Twojego poradnika i też miał początkowo 2.3.5 2.13.401.2, ale po jakimś czasie zaktualizował przez OTA do 2.3.5 2.26.401.3.

Dlaczego mój telefon, gdy sprawdzam przez OTA czy są jakieś nowe aktualizacje, twierdzi, jest "Brak dostępnych aktualizacji dla mojego telefonu"? Skoro jest już nowa wersja od dłuższego czasu.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x