Skocz do zawartości
Gorgoroth

Aktualizacja HTC WILDFIRE S do ANDROID 2.3.5 [OFICJALNY ROM]

Rekomendowane odpowiedzi

Mam soft 2.3.5 i klikając przycisk odblokowujący ekran(na górze telefonu), LCD nadal jest ciemny (przyciski na dole są podświetlone). Dopiero jak nacisnę przycisk odblokowujący oraz przejadę palcem po ekranie dopiero na ekranie widać tapetę. O co chodzi? Czy to wina softu ? Ekran jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@CORDLESS błąd 140 jest dokładnie opisany.

@david8213 ten problem występował na niektórych telefonach po wgraniu romu. Zrób WIPE i powinno się poprawić ( choć nie zawsze to pomaga )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam !!!

Jako, że Wildfire S mojej żony miał problemy z pamięcią na brandowanym przez Orange 2.3.3 to szukając rozwiązania problemu trafiłem na to forum i postanowiłem wgrać wersję 2.3.5. Aktualizowałem od pkt.2 Wszystko pięknie się wgrało tylko brakuje mi teraz języka polskiego. Brandowany soft 2.3.3 posiadał język polski a teraz w 2.3.5 preferuje hiszpański i portugalski. Czy jest na to jakaś rada.... może coś przeoczyłem ? Czy sformatowanie karty i ponowna instalacja pomoże ? Za wszelką pomoc z góry wielkie dzięki.

Pozdrawiam

Robert

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak wgrałeś to co jest podane na forum to jest tam język Polski.

Wgrałem to co w pierwszym poście (RUU_Marvel_S_HTC_Europe_2.13.401.2_Radio_47.23a.35.3035H_7.53.39.03M_release_225747_signed.exe)

..a polskiego nie mam. Być może telefon ogranicza wybór... jakiś kod regionu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To jest rom na EU i tam masz wszystkie języki. Nie pisz że nie ma bo instalowałem ten rom wielokrotnie.

...no u mnie nie ma. Może jest jednak jakaś blokada lokalizacyjna tego telefonu. Był kupiony ze sklepu internetowego brandowany Orange ale oczywiście bez locka.

Wgrałem z marketu program Morelocale i język polski się pojawił ale generalnie wolałbym wprost z softu telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Arobert ten rom co jest w plikach zmienia ten co masz w fonie i nie ma szans aby nie było jezyka Polskiego. Na początku zawsze jest MENU w Angielskim i tam wybierasz na Polski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @Arobert ten rom co jest w plikach zmienia ten co masz w fonie i nie ma szans aby nie było jezyka Polskiego. Na początku zawsze jest MENU w Angielskim i tam wybierasz na Polski

..od początku nie było możliwości wyboru języka polskiego.... generalnie jest kilka języków, które na dodatek w nawiasach mają dodane że niby portugalski i hiszpański. Może spróbuję przywrócić ustawienia fabryczne i jeszcze raz powtórzę instalację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x