Skocz do zawartości
Gorgoroth

Aktualizacja HTC WILDFIRE S do ANDROID 2.3.5 [OFICJALNY ROM]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakupiłem na allegro HTC Wildfire S. Niestety wersja Androida jest 2.3.3. próbowałem zaktualizować przez komputer. Robiłem wszystko wg. instrukcji, ale wciąż Error 140 [błąd wersji programu bootloader], spróbowałem prze WiFi to wyskoczyło, żeby się skontaktować z obsługą HTC, bo była jakaś ingerencja ( nie pamiętam dokładnych słów) w telefonie. gdy włączam telefon pojawia się logo T-Mobile, kartę mam Plus.

jest jakaś możliwość wrzucenia poprzedniej wersji androida ? 2.21, czy jaka tam była ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jest dokładnie opisane jak obejść Error140

I wydaje mi się, że tak dokładnie robię.

Opis czynności:

1. Pobrane SDK wypakowujemy na dysk C i odpalamy SDK Manager.exe (czekamy chwile aż zaktualizuje biblioteke)

2. Odznaczamy wszystko prócz Android SDK Platform-tools i Google USB Driver package na koniec pobieramy instalujemy zaznaczone dwa pakiety wszystko zrobi się samo automatem

(warto mieć zainstalowanego HTC Sync, który sam w sobie ma sterowniki do naszego WFS, HTC Sync MUSI BYĆ WYŁĄCZONY)

3. Wyłączamy SDK Manager.exe

4. Odpalamy konsole z prawami administratora (Windows Vista/7 - Start>wyszukaj cmd>PPM>uruchom jako administrator lub Windwos XP - Start>Wszystkie programy>Akcesoria>Wiersz polecenia)

5. Wstukujemy wszystko to co poniżej bez cudzysłowów (spacje, duże i małe litery mają znaczenie)!

Według tego.

Więc pytam, czy jest mozliwośc (skoro mi to nie działa) wrzucenie starszej wersji androida ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robię wszytko wg. instrukcji. Tylko w pierwszej komendzie musiałem dodać cd, bo nic się nie działo. Potem wszystko tak jak w instrukcji. $ na # i na odwrót. Zmiana w SDK tools, restart i nadal błąd przy instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    smog11

Hey.

Mam pyt. Bo nie widziałem żeby było wytłumaczone. GoldCard jest to by wgrywać romy z niezgodnym cid-em?

Czyli jeśli mam telefon z Niemiec a chce wgrać oficjalny rom polski to robie goldcard i dalej jak w pierwszym poście?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po pierwszej komendzie "adb push flash_image /sdcard/flash_image" juz wyskakuje komunikat "cannot stat' flash_image. no such file or directory "

co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie

Otóż mam pewien mały problem: Wgrałem według instrukcji podanych w pierwszym poradniku ROM'a i problem polega na tym, że telefon nie startuje, nie pokazuje się nawet logo htc, włącza się ekran i wyłącza na zmianę, jakby chciał wystartować, ale po chwili się resetował, nie pomaga nawet wejście do bootloadera przez power i vol down, zna ktoś jakiś sposób by to odkręcić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. U mnie przy aktualizacji wyskakuje "[151]Błąd aktualizacji obrazu". Czym może byc to spowodowane? Męczę się z tym 2 dni. Wcześniej był błąd 140 ale jakoś go naprawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x