Skocz do zawartości
krychu3

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

krychu3

Co do S9/S9+ to wyszła w niemczech pierwsza aktualizacja G960FXXU1ARC5  ważąca 242MB, która będzie na dniach w Polsce.

Edytowane przez spec-naz1
Poprawiono nazwę tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dyziex
Godzinę temu, krychu3 napisał:

Co do S9/S9+ to wyszła w niemczech pierwsza aktualizacja G960FXXU1ARC5  ważąca 242MB, która będzie na dniach w Polsce.

Ciekawe kiedy wyjdzie 4-plikowiec XEO, wywalenie brandu to ostatnia rzecz jaka mi została do w pełni komfortowego korzystania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vip.ryb

Właśnie dostałem aktualizację do ARC5, csc XEO, 242,70 MB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cholek3

Tak samo z BTU, taka sama waga. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś się Orange obija

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z t-mobile TPL też już jest aktualizacja bo świeżo co wyjąłem telefon z pudełka wczoraj to miałem info. ARC5.

Zastanawiam się czy nie zmieniać tego TPL na XEO. Na sammobile jest do pobrania XEO. Waga 3,9GB.  Powiedzcie mi jakie będą korzyści XEO na  TPL. Nie wiem czy zmieniać soft czy go zostawić. Z pierwszą aktualizacją nie czekali za długo to może nie będzie tak źle. Poprzedni telefon miałem S7 dual to musiałem zmienićna XEO bo brakowało niektórych funkcji a co w przypadku S9 to nie wiem.

Orientuje się ktoś jakie będą korzyści z debrandingu na XEO?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
reniew
Z t-mobile TPL też już jest aktualizacja bo świeżo co wyjąłem telefon z pudełka wczoraj to miałem info. ARC5.
Zastanawiam się czy nie zmieniać tego TPL na XEO. Na sammobile jest do pobrania XEO. Waga 3,9GB.  Powiedzcie mi jakie będą korzyści XEO na  TPL. Nie wiem czy zmieniać soft czy go zostawić. Z pierwszą aktualizacją nie czekali za długo to może nie będzie tak źle. Poprzedni telefon miałem S7 dual to musiałem zmienićna XEO bo brakowało niektórych funkcji a co w przypadku S9 to nie wiem.
Orientuje się ktoś jakie będą korzyści z debrandingu na XEO?
Kiedyś miało to znaczenie bo było na początku logo operatora zakładki operatora jakieś dziwne aplikacje operatora a w tej chwili praktycznie w niczym nie różnią się od siebie a Aplikacje które są niepotrzebne można samemu usunąć

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomsos

Wczoraj dostałem taką aktualizacje

.91e84932d74ebf30ed1697f002204748.jpg

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez jeronimo
poprawiono czytelnosc postu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy wiadomo coś na temat aktualizacji którą dostają użytkownicy s9+ o wielkości 61,33 mb? (z 25 kwietnia).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cholek3

@Izabela Rokosz

Raczej aktualizacja samych zabezpieczeń. Na swoim BTU już mam zainstalowane, XEO też powinno być już dostępne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi