Skocz do zawartości
krychu3

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

mafia35
Witam. Dzisiaj dostałem. Zaraz instaluje. Soft DBT.
1861381521_Screenshot_20190214-143144_Softwareupdate.thumb.jpg.928de779a6295e4176d82398d932e124.jpg
Jak wrażenia?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. U mnie po aktualizacji źle działa odcisk palca. Przed aktualizacja wystarczyło dotknąć czytnika i telefon się odblokowywał a po aktualizacji na dotknięcie nie reaguje, trzeba mocno przycinać palec i potrzymac kilka sekund. Też tak macie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, mafia35 napisał:

Jak wrażenia?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Póki co nic nie zauważyłem. Nic się nie pogorszyło. Może troche lepiej tel chodzi, ale podjerzewam, że to placebo. Z nowości to tylko planowanie trybu nocnego i działa. Budzik, aparat, muzyka, wiadomości, meile, powiadomienia działa.

29 minut temu, RobWiecz napisał:

Witam. U mnie po aktualizacji źle działa odcisk palca. Przed aktualizacja wystarczyło dotknąć czytnika i telefon się odblokowywał a po aktualizacji na dotknięcie nie reaguje, trzeba mocno przycinać palec i potrzymac kilka sekund. Też tak macie? 

Faktycznie, dopiero jak to przeczytałem, sprawdziłem i trzeba poczekać troche dłużej z tym odciskiem palca 😕 zaraz pisze na Samsung Members, że cos jest nie tak.

Screenshot_20190216-103601_Settings.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetnie będę śledził jak się temat rozwinie i mam nadzieję że wszystko wróci do normy 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Odnoszę wrażenie, że palec trzeba przyłożyć (niejako z góry, tak pyknąć) a na wsunięcie nie reaguje za dobrze. 

---

Po weekendzie z nowym Androidem Pie (soft Plusa) zauważyłem lepsze (?) zarządzanie RAMem. Na Oreo miałem zazwyczaj około 1-1,2 GB wolnego a po zwolnieniu RAMu widżetem było 1,5 do 1,6 max. Teraz mam około 1,4-1,6 wolnego a po ubiciu widżetem potrafi zwolnić nawet 1,9 GB RAM. Inna bajka, że nie widzę różnicy w prędkości pracy sprzętu - więc nie ma czym się podniecać - ale jakoś tak lepiej się czuję mając więcej wolnego RAMu. Może bateryjka dłużej pociągnie? 🤪

Edytowane przez ochkarol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wyszlo nowe XEO

Screenshot_20190221-045924_Software update.jpg

Screenshot_20190221-070230_Software update.jpg

Edytowane przez woojtekn
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tam sprawa związana z działaniem odcinków palców? Wolniej to działa rzeczywiście niż przed aktualizacją?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Na Pie od soboty. W sumie nie mam zastrzeżeń. 

Coś tam na początku nie hulało czasem ale teraz spoko. Czas reakcji akceptowalny (ale do Huawei i Xiaomi brakuje jeszcze). 

Edytowane przez ochkarol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kuba_bed

W żadnym wypadku - cyk i odblokowane - cyk bokiem palca i odblokowane. Ogólnie jakiś taki rześki i dziarski zrobił się system, jakby na sterydach :-) mowa po tej aktualizacji z dnia dzisiejszego. Potestujemy dłużej to sprawdzimy zalety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi