Skocz do zawartości
krychu3

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

@Paweł Pawlikowski to dobrze, bo pojawiły się komentarze, że aktualizacja dla Niemiec (z poprawkami z lutego) niestety "popsuła" odblokowanie palcem. To chyba nie zostaje nic innego jak wyszukać aktualizację i lecieć z instalacją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kuba_bed

Jak na razie złego słowa nie powiem (a miałem dzisiaj sporo tego klikania palcem), może jeszcze zaczekaj na opinie innych, jak tam u nich w tej kwestii na XEO :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M@reS

Pobrałem wczoraj rano androida 9 z lutego 2019 i zainstalowałem........paluch działa szybciej i płynniej niż na 8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cozamk

U mnie z palcem zdecydowanie na minus. Nie wiem od czego to zależy. Wcześniej było od dotknięcia, po aktualizacji jakaś lipa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj znowu sprawdzam działanie, bo trochę rzeczy robię przez telefon w robocie i za każdym razem, cyk i odblokowane... już druga doba po aktualizacji z lutego na XEO i oby tak dalej

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytając o problemach z palcowaniem żeby odblokować trochę obawiałem się aktualizacji, ale... Na pewno nie działa gorzej niż pierwsze wydanie Pie. Chociaż raz trafiła mi się dziwna sytuacja, że telefon w ogóle nie reagował na dotyk palca, nawet nie wibrował, ale po kilkudziesięciu sekundach mu to minęło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Panicz

U mnie działa super. A co więcej, zauważyłem, że znacznie lepiej działa inteligentne odblokowywanie. Z tym że po aktualizacji robiłem jeszcze raz skanowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Przed chwila sprawdzilem i znowu cos dostałem 😛 zaraz aktualizuje OTA. 

Screenshot_20190228-143859_Software update.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki brand?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, kuba_bed napisał:

Jaki brand?

Bez branda, oryginalny sodt DBT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi