Skocz do zawartości
krychu3

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Od orange to chyba się nigdy nie doczekamy. Jak już na S8 wchodzi bez brandu

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@swaczu93

A tak bardzo Ci potrzebny ten od ORANGE? Wgraj sobie odinem XEO i otrzymuj wszystkie aktualizację i poprawki na bieżącą praktycznie bez żadnych opóźnień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix

Przed weekendem zrobiłem sobie debranding z TPL na XEO według poradnika - poszło do stezalu. Do ROMie od T-Mobile miałem zabezpieczenia ze stycznia a po całej aktualizacji od razu przyszła poprawka z lutego.
    Ale i tak raczej bym nie liczył na jakieś regularne latki bo teraz jest S10 i dziewiatki idą po mału w zapomnienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [mention=369787]swaczu93[/mention]
    A tak bardzo Ci potrzebny ten od ORANGE? Wgraj sobie odinem XEO i otrzymuj wszystkie aktualizację i poprawki na bieżącą praktycznie bez żadnych opóźnień.
    Mam za dużo na telefonie, a nie jestem zbyt dobry z wgrywania softow itp i też nigdy tego nie robiłem

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 godzin temu, astelix napisał:

Przed weekendem zrobiłem sobie debranding z TPL na XEO według poradnika - poszło do stezalu. Do ROMie od T-Mobile miałem zabezpieczenia ze stycznia a po całej aktualizacji od razu przyszła poprawka z lutego.
    Ale i tak raczej bym nie liczył na jakieś regularne latki bo teraz jest S10 i dziewiatki idą po mału w zapomnienie.

Od kiedy jesteś z Samsungiem? Od wczoraj? Łatki są co miesiąc to nie LG! Nawet stare modele (flagowe) dostają poprawki zabezpieczeń co miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

S8 dostał Pie przecież. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix

A ja słyszałem i czytałem, że Samsung jest na bakier z aktualizacjami zabezpieczeń i systemu. Jeśli jestem w błędzie to bardzo dobrze bo telefon będzie aktualizowany na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@astelix weź pod uwagę, że S7 nadal dostaje aktualizacje dotyczące zabezpieczeń i to co miesiąc. Pytanie czy za jakiś czas przejdą na kwartalne wsparcie czy ten model po prostu porzucą? ;) Telefon zaczynał z 6.0.1, dostał aktualizację do 7, a potem do 8. Czy jest tak źle? Modele z niższych półek mogą wyglądać trochę inaczej pod tym względem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix

Z tego co piszesz to wygląda to dość dobrze.

Wysłane z SM-G960F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix

Właśnie przyszła taka aktualizacja. Waga mała i poprawki nadal z 1 lutego. Piszą o możliwości ustawienia planu trybu nocnego ale ja już mam tą funkcję.
    Czy to jakiś fake?

Wysłane z SM-G960F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi