Skocz do zawartości
krychu3

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Niech dokładnie sprawdzi, nawet odpalić SamFirm i sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo
    Godzinę temu, 225rgnusmas napisał:

Jeszcze muszę po ściągnięciu o pit mu przypomnieć. 

Nie musi wgrywac dodatkowo PIT, ponieważ wgrywająć plik csc on ma juz w sobie PIT.

Pamietaj tylko i przypomnij mu aby wgrał w odpowiednie okienka pliki BL, AP, CP, CSC.

Niech nie wgrywa pliku csc_home, tylko plik csc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

I jak ktoś, kto niespecjalnie jest ogarnięty w takich zabawach ma sobie nie uceglić telefonu. Wiem, że dla Was to pikuś ale weźcie pod uwagę, że są ludzie, którzy pojęcia nie mają o takich rzeczach. Dla Was są pewne rzeczy oczywiste a ktoś na drobiazg nie zwróci uwagi i będzie musiał oddać telefon do serwisu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PANOWIE! Poszło robiliśmy to przez telefon - znaczy tak się  kontaktowaliśmy ....poszło ! Ma 9 pie jaka radość kolegi w słuchawce była jak odin potwierdził wgranie 9 pie! Dziękuję Wam serdecznie, to dobry kolega, jego radość bezcenna a Wasza pomoc ...MEGA. Przesyłam w załączniku - soft, który pojawił się po wgraniu PIE.  

Mimo wgraniu softu z pit jest tak jak na foto, wgrywaliśmy z pit. Wersja androida jest już 9 anie 8! zostało xeo/xeo/omn - miał włożona kartę sim, dodam z orange przy wgraniu softu odinem. 

Resized_Screenshot_20190321-232150_Settings.jpeg

Edytowane przez 225rgnusmas
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Jest oki, zostało OMN dlatego żę ostatnia informacja to z jakiej dystrybucji telefon.

Godzinę temu, ochkarol napisał:

I jak ktoś, kto niespecjalnie jest ogarnięty w takich zabawach ma sobie nie uceglić telefonu. Wiem, że dla Was to pikuś ale weźcie pod uwagę, że są ludzie, którzy pojęcia nie mają o takich rzeczach. Dla Was są pewne rzeczy oczywiste a ktoś na drobiazg nie zwróci uwagi i będzie musiał oddać telefon do serwisu. 

Jak dobrze sie wczyta w informacje to napewno nie ucegli telefon. Jeśli robi sie według dokładnych informacji.^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Na pewno... to Kopernik nie żyje. ?

Za długo już tu siedzę i za dużo już czytałem postów typu "wgrywałem to i tamto i telefon nie wstaje. Ratunku". Nigdy nie wiesz czy ten ktoś po drugiej stronie właśnie potrafi uważnie czytać i spokojnie (bez napalania się) robić po kolei. 

Ale skończyło się sukcesem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A powiedzcie mi jak to odczytywać, bo nie chcę zakładać nowego tematu a przy okazji to pytanie.

Wgrywałem znajomemu czystego andka 9 też na S9 bo on ma z plusa.

Po wgraniu maił 3 opcje do zaznaczenia, zaznaczył 1. Fon się zrestartował i w wersji oprogramowania ma takie coś

XEO/XEO,DBT/PLS tak jak na screnie.

Ja mam XEO/XEO,XEO/XEO

Wytłumaczcie mi tą różnicę bo wgrywany był ten sam room z marca 2019.

20190322_003626.jpg

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

TY masz telefon zakupiony nie od operatora i dlatego masz 4x XEO, on ma z Plusa i po wgraniu softu powinien mieć XEO/XEO/XEO/PLS, ostatnia opcja to oznacza z jakiej dystrybucji jest telefon.

Jeśli ma tak jak napisałeś to poszło coś nie tak.

O jakich 3 opcjach piszesz że wybrał 1.?

Jakiej sieci ma kartę Sim?

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wgraniu roomu, gdy ustawia się język itp była opcja zaznaczenia jednej z 3 opcji.

Coś sim 1 sim 2 lub restart (nie pamiętam dokładnie). Zaznaczył 1 i fon się zresetował, coś skasował z pamięci i tak się ustawił. Karta sim z plusa.

JUŻ WIEM gdzie popełnił błąd.......nie przełożył karty SIM do 2 slotu. Nie zwróciłem uwagi czy to zrobił od razu po wgraniu roomu ;)

Po przełożeniu karty SIM jest XEO/XEO/XEO/PLS

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    13 godzin temu, jeronimo napisał:

Jest oki, zostało OMN dlatego żę ostatnia informacja to z jakiej dystrybucji telefon.

Jak dobrze sie wczyta w informacje to napewno nie ucegli telefon. Jeśli robi sie według dokładnych informacji.^^

Czy teraz aktualizacje xeo będą już działały przez ota, czy wciąż będzie musiał każdą kolejną wygrywać odinem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi