Skocz do zawartości
krychu3

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

U nas (GB) też była 3.07 poprawka czerwcowej. 

Najnowszej dalej brak, a to dziwne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że mogą sobie darować wypuszczenie lipcowej wersji XEO - od razu niech dadzą sierpniową i będzie wygodniej niż dwukrotnie w krótkim czasie aktualizować nasze sprzęty. A może przy okazji znowu nas zaskoczą pozytywnie jakąś nowością, chociaż te problemy z trybem nocnym trochę zaczynają mnie denerwować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi Ci o tryb nocny w aparacie to chyba wina ustawień i dodatkowego osprzętu. Ja nie zauważyłem żadnego błędu, tryb nocny chodzi b.dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jednak skoro taki błąd naprawili to gdzieś coś musi zgrzytać w pierwotnej wersji softu. U mnie kilka zdjęć nie wyjdzie, a kolejne ruszą i wątpię, żeby np. inne aplikacje w tym czasie destabilizowały Aparat. Do tego sprawdzałem czy to wynika z obecności "złej" karty pamięci - nawet jej brak i zapis w pamięci telefonu powodował problem z działaniem trybu nocnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dlaczego ja nie mam tych problemów? 

Może Twój operator coś poknocił bo na XEO nie ma problemow z trybem nocnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Przecież to nie operator kompiluje oprogramowanie tylko Samsung. Nawet te brandowane. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, ale operator dodaje swoje aplikacje. Skąd wiadomo że coś nie gra w całości z tymi aplikacjami ?

XEO jest czystym systemem bez tych badziewi jakie dodają operatorzy. I nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol
    40 minut temu, [email protected] napisał:

Wiem, ale operator dodaje swoje aplikacje. Skąd wiadomo że coś nie gra w całości z tymi aplikacjami ?

To właśnie powinien Samsung sprawdzić. To Samsung jest wydawcą softu i on robi testy (mam nadzieję) przed wypuszczeniem nowego oprogramowania. 

Edytowane przez ochkarol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Trochę bzdura
    To tak, jakby Microsoft miał przed wydaniem aktualizacji sprawdzać czy aplikacje firm trzecich działają na nowej wersji systemu.
    Pewnie nie jest to przykład dobry 1:1, ale zasada podobna. Do pewnego stopnia Samusung ponosi oczywiście odpowiedzialność, ale to na głowie firm trzecich właśnie spoczywa odpowiedzialność, aby dostosować aplikacje do nowej aktualizacji systemu.

Gesendet von meinem SM-G975F mit Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście...to operator ma dostarczyć "sprawną" aplikację, a po wydaniu aktualizacji z ich aplikacją testować ją bo zaplecze serwisowe mają. Potem ewentualnie zgłaszać to samsungowi lub poprawić swoje aplikacje. 

Samsung odpowiada za wersję w których nie ma żadnej ingerencji aplikacjami operatorów (czyste wersje XEO). Resztę może poprawić jak operator zgłosi taką potrzebę lub prześle poprawioną aplikację. Widocznie nie każdy operator dba o spójność systemu. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi