Skocz do zawartości
krychu3

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

crux

Cześć, 

Mam mały problem, nie mogę wyłączyć dolnego paska pod klawiatura. W opcjach można wyłączyć skrót do zmiany klawiatury, który jest widoczny po lewej, ale strzałka w dół po prawej zostaje. Zabiera to cenne miejsce na ekranie, wiecie jak wyłączyć to całkowicie? 

A przy okazji to 10-siątka zasuwa jak rakieta :)

20200218_091600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vites
    20 godzin temu, RadkoR napisał:

Mam XEO/XEO, XEO/XEO i kartę Orange/Nju. Czy jak wrzucę Odinem pełny soft OPV (z repartycjonowaniem) to będę miał późniejsze aktualizacje OTA dla OPV?

Tak, będziesz miał aktualizacje OPV przez OTA. Przy zmianie softu z XEO na OPV dobrze mieć włożoną kartę SIM (softy Orange to multiCSC, standardowo przy braku SIM wstanie Android z francuskiego Orange czyli będzie soft FTM który na dzień dobry zarzuci Cię komunikatami po francusku).

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    purebmx

Ja chciałbym serio dowiedzieć się co jest przyczyną opóźnienia aktualizacji na zwykłym xeo

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj tylko trzy uaktualnienia na Australię z 10 poszły. Z tego co widać to tylko PL nie dostała aktualizacji na niebrandowany XEO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Siever
    Napisano (edytowane)

Dziwne, Polska jest niby sporym rynkiem dla Samsunga, a traktują nas gorzej od krajów trzeciego świata.

ps.

Spytałem o tą sytuację support Samsunga i w skrócie odpowiedzieli mi, że o co mi chodzi, przecież jest oficjalnie napisane że aktualizacja będzie w marcu:)

Edytowane przez Siever

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    purebmx
    Dziwne, Polska jest niby sporym rynkiem dla Samsunga, a traktują nas gorzej od krajów trzeciego świata.
    ps.
    Spytałem o tą sytuację support Samsunga i w skrócie odpowiedzieli mi, że o co mi chodzi, przecież jest oficjalnie napisane że aktualizacja będzie w marcu:)
    Ewidentnie cięcia budżetowe, mniejsza kadra, mniejsze przerobowe moce! :D teraz możesz ich zapytać dlaczego wcześniej był luty i wypuścili w brandach, a później zmienili na marzec przy czystym xeo :D

Może boją się o coś i testują na operatorach zanim nam wypuszcza taki super bajeczny haha

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Raz na wozie, raz pod wozem. Pie XEO dostał jako jeden z pierwszych z tego co pamiętam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, czy już ktoś miał (bo nie czytałem najnowszych wiadomości), ale ja z dystrybucji Orange (z tego co wiem) już mam aktualizację (karta sim VirginMobile jeśli to robi różnicę)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty
    W dniu 18.02.2020 o 20:42, Vites napisał:

Tak, będziesz miał aktualizacje OPV przez OTA. Przy zmianie softu z XEO na OPV dobrze mieć włożoną kartę SIM (softy Orange to multiCSC, standardowo przy braku SIM wstanie Android z francuskiego Orange czyli będzie soft FTM który na dzień dobry zarzuci Cię komunikatami po francusku).

Czy kolega wie że nie ma w brandowanych softach Multi CSC to raz, a dwa żeby zmieniło/ustawiło na FTM to musi być włożona karta SIM francuskiego operatora? Proszę poczytać poradniki!

@RadkoR

Masz telefon z wolnej sprzedaży 4xXEO i po co Ci jeszcze wgrywać brandowany soft i w dodatku Orange? Fuuj! Nue lepiej poczekać kilka dni jak my wszyscy? Co?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, Wincenty napisał:

@RadkoR

Masz telefon z wolnej sprzedaży 4xXEO i po co Ci jeszcze wgrywać brandowany soft i w dodatku Orange? Fuuj! Nue lepiej poczekać kilka dni jak my wszyscy? Co?

Nie spieszcie się do tej 10 za bardzo :D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi