Skocz do zawartości
Romano73

Promocja Samsung kupimy to - Nie można odebrać kodu na dodatkowe 400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Seth_
    41 minut temu, dawid199099 napisał:

Czy ktoś z was wysyłał do nich telefon z flagą knox 0x1 ? Jeśli tak to jaka cenę wam zaproponowali ?

Nie ma nic w regulaminie na temat knoxa. Jest tylko o nieoryginalnym oprogramowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Zresztą, co za problem. Można nie zgodzić się z wyceną i za darmo odeślą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że można nie zgodzić się z wyceną ;) tylko chce kupić n9 w przedsprzedaży i nie powiem fajnie by było skorzystać z promocji i mieć rabat dość spory na ten telefon a obawiam się że dadzą mi śmieszne pieniądze za  mojego Note 4 dlatego pytam czy ktoś oddał telefon z nabita flagą i czy mu to przyjęli bez problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seth_

Ja zamierzam oddać N3 z nabitą flagą, ale wgrałem mu oryginalny soft. Specjalnie czytałem regulamin, nie mają prawa odmówić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    46 minut temu, Seth_ napisał:

Ja zamierzam oddać N3 z nabitą flagą, ale wgrałem mu oryginalny soft. Specjalnie czytałem regulamin, nie mają prawa odmówić.

Teoretycznie mają bo mając nabita flage nie dostaniesz już aktualizacji po ota więc jest uznawany jak nie oryginalny... nic czekam na odpowiedź może komus się udało i tak nic nie zrobię do puki n9 nie będzie w moich rękach;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kfm877

Co za bzdura. Ja mam w a5 nabitą flagę, wgrany XEO i ostatnio update po Ota przyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ament
    W dniu 21.08.2018 o 22:19, Seth_ napisał:

Zawsze mozesz walnac mlotkiem w ekran i wyslac z pajeczynka ? Juz dwa razy wysylalem jakies rozbite padaczki (przy okazji zakupu A8 i Note 8), ktore nawet byly bez baterii i sie nie odpalaly i zawsze po ~ 2 tyg. $ na koncie. Teraz sie przesiadlem na Note 9 i jutro tez wysylam zmaltretowanego Note 2 z rozbitym w rogu ekranem zeby dostac 800 pln.

Caly ten program imho - w przypadku swiadomych kupujacych - swiadczy tylko o tym, ze rownie dobrze te telefony Samsunga moglyby byc tansze o kwote zwrotu.

Edytowane przez Ament

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokłądnie tak, dlatego i ja we środę wysyłam do nich uwalonego Note 3 ( połowa ekranu jeszcze jakoś działa rozbity lcd) . Natomiast bachłem sie przy kolorze, kliknąłem ze wysyłam im złotego note 3 a mam białego . Jutro musze do nich zadzwonic aby sie dowiedziec co zrobic . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diwad

Panowie, czy ktoś z Was kontaktował się i otrzymał odpowiedz odnośnie wyceny Galaxy S9 plus 64GB kupując Note 9? Nie jest on na liście (jest tylko model 256GB). Sam do nich mailowalem ale bezskutecznie.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Daj sobie spokój. Zobacz na ile wyceniają nowy Galaxy A8 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi