Skocz do zawartości
freakgeek

Uchwyt samochodowy do S9+ z ładowaniem indukcyjnym

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jaki polecacie solidny uchwyt do S9+ (ale żeby też złapał S8) umożliwiający ładowanie indukcyjne (im szybsze tym lepiej)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od ponad 2 lat mam w aucie cały czas ten sam oryginalny uchwyt Samsung S Charger dock Wireless 4-5.7 (EP-HN910IBEGWW) 

Daje radę, S9+ siedzi w nim bardzo pewnie i wygodnie, niemniej uchwyt nie obsługuje szybkiego ładowania. Jakoś mi to nie przeszkadza. Ważne, żeby podczas używania nawigacji nie spadał poziom baterii, a nawet lekko szedł w górę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wlasnie szukam czegos takiego jak piszesz tylko z funkcja fast charge, zeby mimo obciazenia telefonu ladowalo a nie tylko utrzymywalo stan baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie fast jakie widziałem to China i to kiepskiej jakości. Ten którego używam ładuje, to nie jest tak, że tylko podtrzymuje stan baterii. Po porostu nie ładuje tak szybko jak stacjonarna.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dyziex
    Dnia 10.03.2018 o 20:52, Sapienti napisał:

Od ponad 2 lat mam w aucie cały czas ten sam oryginalny uchwyt Samsung S Charger dock Wireless 4-5.7 (EP-HN910IBEGWW) 

Daje radę, S9+ siedzi w nim bardzo pewnie i wygodnie, niemniej uchwyt nie obsługuje szybkiego ładowania. Jakoś mi to nie przeszkadza. Ważne, żeby podczas używania nawigacji nie spadał poziom baterii, a nawet lekko szedł w górę :)

Czy w tym uchwycie czujnik odcisku palca jest zakryty? Bo zastanawiam się jak rozwiązać niedogodność odblokowywania telefonu w aucie. W moim uchwycie czujnik jest niestety zasłonięty a jest on w samochodzie pod dużym kątem od twarzy i w okolicach środka kokpitu więc ciągłe wychylanie się  w stronę telefonu żeby go odblokować jest niezbyt komfortowe. W S7 Edge nie było tego problemu bo czujnik był z przodu...

Edit:

Zastanawia mnie, czy jest może dostępny uchwyt z tagiem NFC i czy da się ustawić w telefonie, żeby po prostu nie blokował się po wykryciu takiego uchwytu. Przerabiał ktoś coś takiego?

Edytowane przez Dyziex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy w tym uchwycie czujnik odcisku palca jest zakryty? Bo zastanawiam się jak rozwiązać niedogodność odblokowywania telefonu w aucie. W moim uchwycie czujnik jest niestety zasłonięty a jest on w samochodzie pod dużym kątem od twarzy i w okolicach środka kokpitu więc ciągłe wychylanie się  w stronę telefonu żeby go odblokować jest niezbyt komfortowe. W S7 Edge nie było tego problemu bo czujnik był z przodu...
    Edit:
    Zastanawia mnie, czy jest może dostępny uchwyt z tagiem NFC i czy da się ustawić w telefonie, żeby po prostu nie blokował się po wykryciu takiego uchwytu. Przerabiał ktoś coś takiego?
    Uchwyt zasłania czytnik. Jeżeli jednak masz w aucie bluetooth dodaj do zaufanych urządzeń i będziesz mógł odblokowywać telefon przeciągając ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, Dyziex napisał:

Edit:

Przecież można kupić naklejki NFC, nakleisz na uchwyt i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dyziex

@Sapienti

Niestety bluetooth  u mnie w samochodzie łączy się tylko z fabryczną słuchawką :/

@Merauder

Dzięki, dobry pomysł. Tylko czy na pewno jest opcja odblokowania za pomocą NFC?

Edytowane przez Dyziex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    titus78

Czy uruchamia się Wam opcja włączenia/wyłączenia szybkiego ładowania w ustawieniach po podłączeniu do ładowarkj? U mnie opcja wyboru bezprzewodowego ładowania szybko/wolno nie pojawia się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi