Skocz do zawartości
jarmk

[Galaxy S9+] Kolejne aktualizacje - czy, kiedy, co wnoszą

jeronimo

Dla wszystkich zainteresowanych, po sierpniowych aktualizacjach zabezpieczeń jest brak możliwości powrotu do wersji wcześniejszej.

Wiadomość dodana przez jeronimo

Rekomendowane odpowiedzi

jeronimo
    51 minut temu, Kamil_Sch napisał:

Witam orientuje się ktoś kiedy Orange wypuści aktualizację do Androida 9 na S9+ ??? Już luty a aktualizacji dalej brak.... 

Na razie zapodaja nadal aktualizacje do Oreo.:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 godzin temu, Kamil_Sch napisał:

Zrobię to tylko otrzymam kod na 300zl ;)

dodana zawartość

Masakra co dziennie patrzę czy już jest aktualizacja... poczekam na kod 300zł i wgrywam czystego androida ;)

Witam

A co jeśli zrobiłem debrand przed uzyskaniem kodu na 300 ? :) Na XEO też działa members. Będą jakieś problemy ? :) Na oreo wytrzymałem kilka dni, wgrałem xeo na czysto, pologowałem się i czekam aż wskoczy kuponik. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gino82

Pewnie nie będzie problemu ,ale kolega wyżej poprostu wolał poczekać.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    als3n

@woojtekn nie będzie problemów. Robiłem debrand przed pobraniem kuponów i wszystko poszło pomyślnie (jeszcze jak było 500 zł zwrotu i 250 zł odkupu). 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny kraj wskakuje od razu w najnowsze oprogramowanie - Portugalia (MEO) CSA8 

A u nasze XEO cisza - 1 grudzień 2018 😐

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbic7

Czyli spodziewamy się niedługo aktualizacji... Czy ktoś wie czy to będzie tylko aktualizacja zabezpieczeń czy może jakieś większa paczka poprawek ? Przyznam się że marzę aby poprawili "trzymanie" apek w ramie bo strasznie to jest do "4 liter" jak na telefon takiej klasy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

Dokładnie też na to liczę, bo to jedyny mankament który przeszkadza mi w Pie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie odnośnie launchera Nova. Z racji że mam wersje z brandem Orange to mam jeszcze androida 8.0.

Moje pytanie to czy jeśli dostane aktualizacje do 9.0 Pie to powinienem usunąć Nove? będą jakieś komplikacje jeśli zrobie aktualizacje do nowego andka z aktywnym innym launcherem niż samsung experience? Czy nie martwić sie niczym i robić update razem z Novą.

Czekam na opinie osób które też go używają bo jestem bardzo zaskoczony jak poprawiły sie animacje telefonu z tym launcherem. Zero przycięć animacji jak miało to czasem miejsce na samsung experience. Dodatkowe gesty jak podwójne tapnięcie na ekran zeby zablokować telefon miód <3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Ja mam brand T-Mobile i od lat używam z NOVĄ. Zaktualizowałem do 9-ki i zero problemów.
    Dodam tylko, że mimo, że wszystko działało ok, to i tak po większych aktualizacjach, albo raz na rok robię pełen format telefonu.

TT | S9+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

Śmiało możesz aktualizować z Nova. Ja tak zrobiłem, nie było żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi