Skocz do zawartości
jarmk

[Galaxy S9+] Kolejne aktualizacje - czy, kiedy, co wnoszą

jeronimo

Dla wszystkich zainteresowanych, po sierpniowych aktualizacjach zabezpieczeń jest brak możliwości powrotu do wersji wcześniejszej.

Wiadomość dodana przez jeronimo

Rekomendowane odpowiedzi

@baciarek na xda cisza, a to jest źródło wiedzy, a nie jakieś nieznane portale plotkarskie.

@kundek to, że mam custom nie znaczy, że nie mam na co dzień kontaktu z telefonami na STOCK'u i nie wiem co się dzieje w temacie. To raz.

Mam prawo pisać w każdym wątku, w którym tylko zechcę zabrać głos. To dwa.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kundek

@up
    Pisać możesz lecz wprowadzać ludzi w błąd NIE!

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kundek pokaz mi zatem, gdzie oficjalnie było o bugu BT i gdzie jest changelog z informacją o jego naprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Panowie poprawienie stabilnosci nie oznacza poprawianie jakiegoś wymyslonego bugu BT.

Tak samo jak poprawiona jest stabilność telefon, a czy ktoś miał problem z dialerem telefon??

@kundek

I bardzo prosze zakonczyc te osobiste zaczepki wobec @the_naturat_com, bo przesadzasz z tymi wpisami czy on może odpowiadac na posty czy nie, bo w tematach działania softów i ich problemów jego wiedza jest dużo większa niż twoja.

dodana zawartość

@kundek

Też miałeś problemy z wysyłaniem plików przez bluetooth, jesli tak to pokaż post o tym, bo na tą chwile to tylko sugerujesz sie zapodanym smieciowym linkiem, bo nawet na XDA nie widzę takiego tematu z problemem. A tam napewno gdyby był to problem to odrazu byłyby informacje.

W dodatku czytajac informacje tematu z tego linku to opisują problemy ze sparowaniem urządzeń przez Bluetooth, a nie widziałem tutaj aż takich problemów i w swoim sprzecie też tego nie zauwazyłem, a mam łaczenia telefonu z wieloma urządzeniami i brak problemu ze sparowaniem, a to że kolega @baciarek miał problem z wysyłaniem plików to napewno nie była to wina poprzedniego softu.

Gdyby tak było to i tutaj na forum byłoby o tym bardzo głośno znając naszych uzytkowników.^^

• Piwko! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty

Elo!

Kto z Was zauważył, że robiąc zrzut ekranu z przeglądarek internetowych pojawia nam się odnośnik do strony (patrz strzałka - screen) z którego od razu można przejść do strony z poziomu Galerii ??

Spoiler

1B030DC9-377D-469D-BEE0-0F4C9343F799.jpeg.2b3fed3afdcf91607e7ac7e2f021dce7.jpeg

Wcześniej tego nie widziałem więc pytam ? 

Ps: nie używam przeglądarki Samsung Internet więc nie wiem czy działa. Działa jak najbardziej w Chrome.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbic7

@Wincenty
    Na przeglądarce Samsunga też to działa. Czy było wcześniej to nie wiem.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty
    Napisano (edytowane)

Tak na szybko wskoczę i wrzucę posta bo brak czasu ?

@qbic7

Właśnie tak sobie myślę czy czasem nie wskoczyła z S10 teraz po ostatniej aktualizacji ta funkcja. Ten co ma kwietniowe poprawki lub jeszcze wcześniejsze to mógłby to sprawdzić. Na Oreo na pewno tego nie było ? Ale mniejsza już z tym, działa i funkcjonuje szybki trik ?

Jeszcze jedną funkcję dostaniemy z S10 do systemowej aplikacji Photo Editor (Edytor Zdjęć). Czekamy aż jaśnie Pan Samsung udostępni to do wszystkich, a nie tylko do „wybrańców”. A może już u Was to jest tylko o tym nie wiecie :D 

Spoiler

B722B189-711D-4B7A-9970-62B64D162968.jpeg.9e06726dfc3235742c092479e6ae0f6c.jpeg

Jest to funkcja Autokorekty zdjęcia. Czekamy na update aplikacji z Galaxy Store. 

Sprawdźcie czy może jest już u Was. Trzeba wejść do Galerii, kliknąć na jakiekolwiek zdjęcie, i kliknąć w ołówek, menu i następnie Informacje o Edytorze zdjęć i może wyskoczy dla Was aktualizacja aplikacji. Niektórzy już podostawali tą funkcję dla S9+ , ja jeszcze nie mam aktualizacji, a wersja Photo Editor u mnie to 2.6.12.20

Ps: Nie szukaj jej w Galaxy Store bo jej nie znajdziesz! 

Edytowane przez Wincenty
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Mam tą funkcję w moim S9+

Spoiler

442a6fd4f0afc6c9c035d86e902e8b36.jpg

Spoiler

4929622449bfba7afc25cdf574db1253.jpg

Edytowane przez jeronimo
    tu jednak potrzebny był spoiler.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bbodex

Potwierdzam, posiadam tą funkcje, natomiast nie przypominam sobie żeby była dostępna wcześniej. Zmiana raczej jest dodana do aktualizacji apki niż całego systemu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Remi_K

To ciekawe od czego zależy ta aktualizacja, bo ja jej nie mam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi