Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
Leeszeek

TCL M3G Hard Brick - urządzenie nie jest wykrywane przez PC. W jaki sposób to naprawić?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witajcie,

tak jak w temacie mam problem z TCL M3G - zainstalowałem MIUI 8 Global Stable, wyskoczyła aktualizacja do 9 - pobrało, zainstalowało przez TWRP bez błędów. Wyskoczył komunikat o restarcie systemu, lecz nie zdążyłem go zrestartować - telefon zgasł. Reakcja na power button żadna, po podpięciu do USB wyszukiwało go jako 5 partycji z informacją o formatowaniu. Pogrzebałem w necie i stosując się do tego poradnika usunąłem SBL1. Żadne sterowniki nie zainstalowały się, teraz telefon w menadżerze urządzeń wyszukuje jako "Nieznane urządzenie USB (żądanie deskryptora urządzenia nie powiodło się)" i nic nie pokazuje w Moim Komputerze.

Co mam na to poradzić? ;)

PS.

Dioda dalej świeci po podłączeniu do USB/ładowarki.

Edytowane przez mmaciejow
    poprawa tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi