Skocz do zawartości
PiPoLiNiO

Prześwity na krawędziach ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

PiPoLiNiO

Najprościej weź podswietlenie na max w ciemnym pomieszczeniu, odpal białe zdjęcie na cały ekran i popatrz na lewą i prawą krawędź tam gdzie się szkło kończy. Patrz na telefon na wprost o zmieniaj kąt, bo na wprost tego raczej nie zauważysz nawet jak masz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cholek3

Nie mam czegoś takiego u siebie. S9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
arlton

Jeden ma, inny nie ma, standard przy takiej masówce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
horde

Jak na razie to tylko jeden ma, a cała reszta nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PiPoLiNiO

Proszę Cię. Każda sztuka to ma mniej lub bardziej widoczne. Poczytaj tematy S8 albo Note 8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
horde

Co mnie obchodzą te tematy, pisałem o S9/S9+ a w wypadku tych telefonów jak na razie tylko Ty masz taki problem.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
arlton
Napisano (edytowane)

To jest dopiero przedsprzedaż,  i już jest 1 problem tu na forum:)

Zobaczysz za miesiąc.

Edytowane przez arlton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PiPoLiNiO

A Ty jedynym który nie ma. I o czym to świadczy? :) Spinasz się jak by tu chodziło o najważniejszą rzecz na świecie Tydzień temu kupiłem Note 8 i było to samo. Odpowiedź Samsunga mówi, że to nic dziwnego bo między ekranem i ramką jest specjalna membrana która powoduje, że szkło nie pęka od naprężeń od ciepła i dlatego są widoczne te odbicia światła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kms22
Co mnie obchodzą te tematy, pisałem o S9/S9+ a w wypadku tych telefonów jak na razie tylko Ty masz taki problem.
No tak tylko on ma. Piszesz tak jakby każdy użytkownik s9 siedział na tym forum . 90% użytkowników tego problemu nie zauważy, a większość osób które zauważą to całkowicie to oleją. Obudowy prześwitują już co najmniej od czasu S6. Prześwituje S6, S7, notesy i S8. Sam mam S6e i świeci dookoła. Samsungi są po prostu beznadziejnie spasowane, czy tego chcesz czy nie.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PiPoLiNiO

Obstawiam też, że tego nie widzisz bo nie wiesz gdzie patrzeć. Jak dałem telefon dwóm osobom tp też tego nie widziały póki nie pokazałem palcem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi