Skocz do zawartości
realista

Pierwsza aktualizacja juz jest

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie mi sie pobrala pierwsza aktualizacja i sie instaluje :)

Wg. informacji z netu ma w koncu poprawic bug, ktory powodowal, ze dla HTC Legend w markecie wiele aplikacji nie bylo widocznych (dostepnych)

update: pojawil sie ladny komunikat po zabootowaniu: Gratulacje! Telefon zostal pomyslnie zaktualizowany do wersji 1.31.405.4

ide sie pobawic i sprawdzic co to dalo :)

Edytowane przez realista

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według tego co napisali, daje to możliwość używania aplikacji, które korzystają z aparatu. Czy może dodali jakieś poprawki poza tymi?:confused

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli miałbym Legenda z Niemiec to mógłbym podczas aktualizacji jakoś polski język załatwić?

//Krzysiec: Załozyłes o tym temat w złym miejscu ... Prosiłes zeby go przeniesc ... Przeniosłem ... I w ilu jeszcze miejscach spytasz o to samo ? >:( TUTAJ rozmowa na ten temat.

Edytowane przez Krzysiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobzd

Dostałeś tę poprawkę OTA ? Ja teraz sprawdzałem dostępność aktualizacji i nic nie znajduje ... :-( ROM mam fabryczny 1.23.405.1

edit: Po restarcie ją zobaczył ... ;-) Brakujące aplikacje w Markecie (np.:Layar) wróciły :-)

Edytowane przez mobzd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie Legend sam nie zasygnalizował,że jest nowa aktualizacja softu mimo, że miałem zaznaczoną opcję automatycznej aktualizacji. Może wynika to z jakiejś kolejności powiadomień serwera. Dopiero, gdy ręcznie uruchomiłem "Sprawdź teraz" bez problemu rozpoczęła się aktualizacja softu. Przyznam jednak, że po aktualizacji, nie zauważyłem żadnych zmian w działaniu aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi