Skocz do zawartości
todomnie28

Czytnik linii papilarnych nie zawsze reaguje na palec.

Rekomendowane odpowiedzi

PiPoLiNiO

To Ci się udało. Jak s8+ kilka dni po premierze oddałem to dostałem już odnowionego z guard.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@hermiga przed oddaniem dzwoniłeś na infolinie, pisałeś jakieś zgłoszenie czy od razu poszedłeś do serwisu?

Edit:

Przed chwilą wyczytałem, że problem z czytnikiem występuje tylko wtedy, jak masz ustawione dodatkowe gesty (wysuwanie górnej belki): Ustawienia --> Zaawansowane funkcje --> Gesty czujnika palców

Po wyłączeniu tej opcji powinno być OK.

Edytowane przez todomnie28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hermiga

wiem , też to czytałem i zrezygnowałem z tej funkcji a problem pozostał . Najpierw infolinia , zgłosiłem problem a oni skierowali mnie do serwisu w Katowicach . Tam szybka decyzja o wymianie , 24 h potem już miałem nowy telefon .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe tylko czy w nowym telefonie nie będziesz miał tego samego problemu. Na zagranicznych forach piszą ci to wymienili telefony na nowe, że na nowych sztukach mają dokładnie ten sam problem z czytnikiem :)

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hermiga

na razie wszystko ok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniej pisałeś że przez 2 dni też miałeś oki default_wink.png U mnie po wyłączeniu gestów czytnika też jest wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie ciesz się tak. Nie dostaniesz niestety nowego. Będzie odnowiony.
Ale żeś teraz doj....!jeszcze do ludzi telefony nie trafiły więc skąd chcesz żeby Samsung już odnowione posiadał???

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PiPoLiNiO

Przy s8 też nie dojechały i jakoś nie był to problem. Ludzie mają od czwartku, więc w poniedziałek na serwisie mogło być już w pip sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, od wczoraj od popołudnia w telefonie mam wyłączone dodatkowe gesty czytnika i od tego momentu ani razu czytnik nie przestał być aktywny i nie przestał działać całkowicie. Na tą chwilę nie ma z nim żadnych problemów, także wszyscy który mają problem z czytnikiem polecam wyłączenie dodatkowych gestów:

Ustawienia --> Zaawansowane funkcje --> Gesty czujnika palców

Wcześniej z włączonymi gestami czytnik wywalał się od kilku do kilkunastu razy dziennie. Przy wyłączonych gestach problem nie występuje.

Edytowane przez ipsec
Edycja formatowania, kolor czerwony zarezerwowany dla administracji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj zaktualizowałem telefon przez Smart Switch do nowej wersji oprogramowania G965FXXU1ARC5. Od razu po aktualizacji włączyłem gęsty czytnika linii papilarnych i jak do tej pory problem z czytnikiem nie pojawił się, więc obstawiam że ten błąd został naprawiony w nowej wersji firmware.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi