Skocz do zawartości
Boss

rozwiązany Brak powiadomień o nieodebranych połączeniach.

Rekomendowane odpowiedzi

Remi_K

U mnie niestety nie...

A udostępnij nazwę i numer masz włączone?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rebel0

U mnie raz są powiadomienia, a raz nie... Galaxy s9

Trochę poważny bug. To w końcu mimo wszystko telefon... Z tego co wiem służy głównie do dzwonienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk
    6 minut temu, rebel0 napisał:

Z tego co wiem służy głównie do dzwonienia

Kiedyś tak, ale teraz dzwonienie jest przy okazji, bo w większości do innych celów ... obecnie nazywany jest smartfonem i gdyby tylko do dzwonienia, miał służyć, to każdy dalej by siedział na Noki 3310... :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rebel0

GŁÓWNIE do dzwonienia ;) co jak co, ale informacja na telefonie, o nieodebranym połączeniu jest dość istotna ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety jak dłużej poobserwowałem sytuację, to okazało się, że u mnie jednak też nie zawsze pokazuje powiadomienia :(

Czasem są, czasem nie... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rebel0

Wyłączyłem w ustawieniach dialera "info o rozm. i ochrona przed spamem". Powiadomienia teraz są, ale opcja była fajna. Mam nadzieję, że w końcu to naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Boss

U mnie też dalej problem. Może kiedyś to naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

U mnie działają i działały bez problemu.

Tapnięte z SM-G965F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Remi_K

Z włączoną ochroną przed spamem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

@Remi_K

Tak, z włączoną ochroną przed spamem działa mi bez zarzutów.

Wczoraj na sammobie został opisany ten problem - tak na szybko z translatora:

Niektóre urządzenia Galaxy S9 nie otrzymują powiadomień o nieodebranych połączeniach

Samsung nie łączy ochrony antyspamowej na swoich flagach w każdym kraju, co może wyjaśniać, dlaczego żadna z naszych jednostek dual-SIM nie ma problemu i być może dlatego Twoje urządzenie nie zachowuje się dziwnie w połączeniu z powiadomieniami o nieodebranych połączeniach. Niestety, wyłączenie ochrony przed spamem nie wydaje się działać dla wszystkich, a to nie jest właściwe rozwiązanie, jeśli użytkownicy muszą wyłączyć to, co może być ważną funkcją. Problem utrzymuje się nawet po ostatniej aktualizacji oprogramowania, która została wprowadzona do Galaxy S9 i S9 +, więc albo Samsung nie jest świadomy, że niektórzy użytkownicy mają ten problem, czy też nie słyszał wystarczająco dużo raportów, aby traktować to poważnie jeszcze.

Jednak ostatnia aktualizacja poprawiła stabilność połączeń i miejmy nadzieję, że firma zauważy, co powoduje problem, i rozwiąże poprawkę w następnej aktualizacji. Wyciągnęliśmy do Samsunga komentarz w tej sprawie, a gdy czekamy na odpowiedź, powiedz nam, czy Twoja Galaxy S9 lub S9 + (dual SIM lub inna) powoduje, że powiadomienia o nieodebranych połączeniach znikają, głosując w ankiecie i pozostawiając komentarz poniżej.

Jeśli chcesz wypróbować rozwiązanie tymczasowe, otwórz aplikację Telefon, kliknij przycisk z trzema kropkami w prawym górnym rogu, wybierz Ustawienia, a następnie przejdź do menu Identyfikacja dzwoniącego i ochrony przed spamem i wyłącz obie funkcje. Możesz również użyć tej aplikacji do powiadomień innych firm jako obejścia, dopóki firma Samsung nie wprowadzi poprawki.

A tutaj ankieta do tego powyższego artykułu:

Spoiler

5ac656d27c9aa_Beztytuu.png.e255030c2c8a0211ac58cba92c0d3f2b.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi