Skocz do zawartości
Papino

Sterowanie treningiem - Gear Fit 2

Rekomendowane odpowiedzi

Papino

Cześć wszystkim,

Posiadam opaskę Gear Fit 2, wiadomo ani to zegarek sportowy, ani smartwatch ale ogólnie jest spoko. Denerwuje mnie tylko jedna (albo aż jedna, bo najważniejsza) rzecz: jeżeli biegam mając przy sobie i opaskę i smartfona to nie mogę sterować treningiem na smartfonie z opaski. Musze właczyć tak jakby dwa osobne treningi (jeden na telefonie, drugi na zegarku). Dotyczy to zarówno ednomondo, jak i samsungowej apki. Poza tym wszystkie inne rzeczy związane z powiązaniem hulają (powiadomienia, sterowanie muzyką, a nawet zegarek wykorzystuje gps z telefonu). Nie mam pojęcia o co chodzi. A może ten zegarek nie ma takiej funkcji, albo ja jestem za głupi :36_1_42:?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podepnę się do pytania:

co zrobić, żeby po skończonym bieganiu/spacerze z Endo (sama opaska, telefon w domu), trening był widoczny w aplikacji?

aktywność z Samsung Health synchronizuje się tak jakby sama, po włączeniu apki w telefonie z tego co widziałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Natywnie nie da się. S health nie obsługuje synchronizacji z Endomondo. Natywnie wspiera tylko stravę. Wykorzystując płatną apkę Heallth Sync z GP można synchronizować Google Fit z S health. Google fit z synchronizuje się z Endomondo. Więc potrzeba zbudowac taki most z apek  Endomondo synchronizuje do>Google fit, które za pomocą > Health sync synchronizuje do > S health. Brzmi dziwacznie, jednak działa u mnie. Co prawda nie z Endomondo a z mi fit. Dane z mi fita pojawiają sie w s health.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi