Skocz do zawartości
Boss

Nagrywanie rozmów na PIE - Natywne - Wgrywanie romu ILO, Wszystko co musisz wiedzieć :)

jeronimo

W telefonach s9+ oraz s9 z softem PIE 9 posiadając Europejską wersję softu nie ma mozliwości nagrywania rozmów za pomocą ACR bez Roota

Wiadomość dodana przez jeronimo

Rekomendowane odpowiedzi

Różnica w cenie jest, pytanie na czym Ci zależy. ACR w cenie licencji ma nagrywanie na dysk zdalny, co Boldbeast ma za darmo, natomiast ten drugi za te 45 zeta oferuje nagrywanie wszystkiego z automatu, co z kolei ACR ma za darmo :)

Ale też wolałbym ACR.

Wracając do moich potyczek z samsungiem, moje pretensje trafiły do działu reklamacji, z którego po kilku dniach dostałem odpowiedź standardowo zwalającą wszystko na Google i Oreo. Niestety już bez jakiejkolwiek możliwości odpowiedzi, bo była ona w PDF bez namiarów na osobę odpowiadająca wysłana z maila bez możliwości odpowiedzi :( 
    Generalnie zlewka totalna, próbowałem ich szturchnąć na FB, ale w pojedynkę niewiele się zdziała, bo dość skutecznie zlewają pojedyncze wpisy. Może jakby ich zaspamować to by zareagowali. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie bardziej mi pasuje ACR i go zakupiłem już wcześniej jak działał mi na S7. Zdecydowanie zależy mi na nagrywaniu z automatu, gdyż i tak robię kopię zapasową plików zapisanych na telefonie, wysyłam je na NAS z RAID5, warto robić backup. Poza tym o ile uważam jeszcze, że cena aplikacji jest do około 20 zł jeszcze akceptowalna, to blisko 50 zł to już dla mnie za dużo. 7 zł przy ACR to z chęcią zapłaciłem. 

Odnośnie reklamacji u Samsunga... niestety tak jest z dużymi firmami. Piszemy do kogoś, ktoś odpowiada wg regułek. Piszemy drugi raz, trafiamy na kogoś innego. Rożne osoby mają często różne informacje, raczej też nie te konkretne, a myślę że zapytania bardzo rzadko trafiają na wyższy szczebel, trzeba jakiegoś grubego zawodnika by poczuli konieczność odpowiedniego się ustosunkowania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reniew

To może napisz do ACR że konkurencja znalazła rozwiązanie to się sprężą

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem przed momentem tak jak zaproponowałeś i już odpisali nawet. Pytałem czy są świadomi, że ta druga firma wypuściła działającą aplikację. Odpisali tak: "Yes and we hope to relase an update very soon". No to czekamy. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za informację. W domu nie przetestuję bo siedzę na Wifi Calling, ale jutro w robocie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kilbos

Testował ktoś ustawienia dla acr jakie są najlepsze?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reniew

Testowałem. Niczego nie zmodyfikowałam i działa bardzo dobrze. Jak kogo będą irytować powiadomienia dotyczące aplikacji w tle to w opcji programu można wyłączyć wszystkie powiadomienia. Mimo ich wyłączenia program nagrywa

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    umcus
    Dzięki za informację. W domu nie przetestuję bo siedzę na Wifi Calling, ale jutro w robocie tak.
    O właśnie. Czy kiedykolwiek będzie można nagrywać rozmowy prowadzone przez WiFi Calling?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Godzinę temu, umcus napisał:
    10 godzin temu, endrju_pl napisał:

O właśnie. Czy kiedykolwiek będzie można nagrywać rozmowy prowadzone przez WiFi Calling?

Jest opcja w obecnej wersji "Rozmowy WiFi - Spróbuj nagrać" więc można próbować :)

A ACR faktycznie działa, choć mi zaraz po zainstalowaniu spowodował że nie słyszałem w ogóle rozmów przychodzących, jak ja do kogoś zadzwoniłem było ok, jak ktoś do mnie to się nie słyszeliśmy. Na szczęście po restarcie wszystko wróciło do normy :)

Edytowane przez miaucoon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi