Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
4imb0t

Blacklisted IMEI - czy ufać tym stronkom?

Rekomendowane odpowiedzi

4imb0t

Czy warto ufać stronkom do sprawdzania czy IMEI jest blacklisted? Otóż kupiłem na Allegro telefon i sprawdzając IMEI na stronkach imei24.com, imeipro.info, sim-unlock.net widnieje info, że jest blacklisted. Na checkesnfree.com wyskakuje failed na TMOBILE, METROPCS, Cricket. Na numberingplans.com sprawa wygląda następująco: click. I do tego momentu wygląda na to, że można mieć śmiałe podejrzenia co do sprzętu. Ale - mam znajomego, który pracuje na policji i poprosiłem go, aby sprawdził mi ten IMEI i wedle danych policyjnych jest czysty - nie widnieje w żadnych bazach (polskiej/europejskiej).

Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

Z jakiegoś powodu w tych bazach się znalazł

No i zawsze jest opcja że Twój znajomy coś źle sprawdził itp. W każdym razie Policja to bardziej wiarygodne źródło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.