Skocz do zawartości
seki1

Nie ładują się filmy na YouTube i Netflix'ie na internecie mobilnym

Rekomendowane odpowiedzi

seki1

Witam!

Mam problem z odtwarzaniem filmów z internetu na Samsung Galaxy S9 plus. Na Netflixie pojawia mi się tylko wskaźnik buforowania i nic więcej się nie dzieje. Na Youtube bardzo długo mi buforuje ale w końcu odpala film. Dzieje się tak tylko gdy mam wyłączone WiFi. Przez WiFi nie ma tego problemu. Zaznaczam, że spedtest wychodzi mi około 8 mb transferu bez WiFi. Wymieniłem kartę w S9 i również jest problem z odtwarzaniem. Na innych telefonach nie ma tego problemu. 

Spotkał się ktoś może z czymś takim i co się może dziać?

Pozdrawiam!

Edytowane przez ipsec
Poprawiono temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szakul

8 mb to strasznie mało. Jaki masz zasięg? Internet masz skonfigurowany pod operatora?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8mb spokojnie wystarczy żeby odtwarzać film w full HD więc nie opowiadaj głupot.Powinien chodzić bez problemu YouTube oraz netflix.moze masz ping 1000;)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
seki1

Transfer w zależności od miejsca i 20 mb potrafi być. Wczytywanie filmów bez zmian niestety. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szakul

To zależy czy transfer jest stabilny czy te 8Mb jest maksymalnie. I daruj sobie może takie uwagi jeżeli nie masz nic do dodania w temacie.

Przy 3/4 zasięgu mam 70-80Mbps więc coś tu jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja majac 8Mb, a nawet okolo 5Mb bez zadnego problemu odtwarzam fullhd z youtube, wiec to z pewnoscia nie jest wina 8Mb szybkosci transferu. musi byc jakas inna przyczyna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi