Skocz do zawartości
ipsec

Uszkodzenia mechaniczne związane z ekranem/wyświetlaczem/dotykiem - pytania, problemy - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

ipsec

W tym temacie prowadzimy dyskusje na temat problemów tylko i wyłącznie związanych z ekranem/wyświetlaczem/dotykiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, posiadam s9+ od zeszłego piątku i wczoraj podczas przecierania ekranu  zobaczylem smugę na środku ekranu. Widać ja tylko przy wyłączonym ekranie w świetle dziennym. Wygląda na to że jest pod ekranem. Nie przeszkadza to w użytkowaniu telefonu. Jest to może pierdoła ale przy samsungu za 4k nie powinno być mowy o takich potworkach. Gwarancja zapewne obejmuje tego typu sytuacje ? Czy mieliscie podobne atrakcje ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84
    Witam, posiadam s9+ od zeszłego piątku i wczoraj podczas przecierania ekranu  zobaczylem smugę na środku ekranu. Widać ja tylko przy wyłączonym ekranie w świetle dziennym. Wygląda na to że jest pod ekranem. Nie przeszkadza to w użytkowaniu telefonu. Jest to może pierdoła ale przy samsungu za 4k nie powinno być mowy o takich potworkach. Gwarancja zapewne obejmuje tego typu sytuacje ? Czy mieliscie podobne atrakcje ? 
    Masz może naklejone szkło na ekranie? Jeżeli nie to zapewne rozwarstwia Ci się ekran i lepiej szybko zgłoś sprawę do Samsunga, możesz skorzystać z guarda i wymienić słuchawkę na nową (w najgorszym przypadku odnowioną) albo skorzystać z normalnej gwarancji gdzie zapewne wymienią Ci ekran.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie miałem szyby na ekranie. Skorzystalem z prawa zwrotu sprzętu bez podania powodu. Jeśli dałbym go na gwarancję mógłby upłynąć okres możliwości zwrotu i byłbym wiecie gdzie. Telefon wróciłby w tym samym stanie, ponieważ zaznaczyłem w formularzu że intereauje mnie tylko wymiana na nowy lub zwrot pieniędzy. Jednak Pan w Euro powiedział ze zwrot to będzie lepsze rozwiązanie. Cała procedura trwała tydzień ,a teraz kupiłem czarną wersje i wszystko jest ok. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Budus
    W dniu 1.07.2018 o 10:37, jaro4193 napisał:

Jeśli dałbym go na gwarancję mógłby upłynąć okres możliwości zwrotu i byłbym wiecie gdzie.

nic z tych rzeczy :) po roku oddałem Z3 Dual i zwrócili 100% kasy. po jednej aktualizacji był problem z obsługą duala - serwis nie był w stanie tego naprawić więc skorzystałem z prawa rękojmi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rękojmi tak, on chciał skorzystać z prawa do zwrotu przez pierwsze 14 dni 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem bardzo znany, jest to nic innego jak zanikanie lub rozwarstwienie warstwy olefobowej, w note8 dwa razy został mi wymieniony ekran i niestety po jakimś czasie znów było to samo. W S9+ też mam to samo narazie nie rzuca się w oczy aż tak bardzo ale myślę już nad oddaniem na gwarancję tym bardziej że będę miał za darmo odświeżony tel.😁😎

20180316_211747.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Kupiłem tel z drugiej ręki, ale papiery itp wszystko jest ok. Data produkcji telefonu II połowa kwietnia 2018. Po rozpakowaniu paczki, zrobiłem hard reset i zacząłem go konfigurować, po chwili pojawił się zielony pionowy pasek na ekranie. Po chwili znikł, a potem znów na chwilę się pojawił. Od tego czasu jest spokój ale nie wiem czy i kiedy znów się pojawi. Całość udało mi się nagrać, tutaj filmik: https://photos.app.goo.gl/NizfXqBvgeaVgXk99

Powiedzcie mi proszę, czy ktoś z Was też tak miał? Nie wiem czy po prostu nie zwrócić tego telefonu, bo nie po to kupowałem żeby od razu oddawać na serwis.

Z góry dzięki za szybką pomoc,

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie musisz się tłumaczyc po co kupiłeś, po konfiguracji w dialerze wybierz *#0*# i testuj, jak będzie często się pojawiac to servis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem LED View Cover i chyba była to zła decyzja. Wewnętrzna strona case'a na wysokości klawisza VolUp starła mi ekran. Telefon w tym miejscu przy każdym dotknięciu się brudzi i po chuchnięciu widać otarcie. Jest to bardzo irytujące, bardzo przeszkadza mi taki brudny pasek. Ktoś takie coś zauważył? Raczej na gwarancje nie ma co liczyć? 😕 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi