Skocz do zawartości
ipsec

Uszkodzenia mechaniczne związane z ekranem/wyświetlaczem/dotykiem - pytania, problemy - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Coś takiego918c179a8b6796f4f4d500283cd6d87c.jpg

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo
    W dniu 9.01.2019 o 23:22, artoorx007 napisał:

Mówić szczerze to nie wiem. Nie chciałbym na darmo odklejać jak to wina wyświetlacza jest a nie szkła.

W przypadku tego szkła też jest klej tylko na krawędziach.

Powiem tak nawet jak oddasz telefon na gwarancje to najpierw sami odkleją szkło i sprawdzą, bo jest to normalne zachowanie serwisu. Ja na twoim miejscu zdemontowałbym szkło i sie upewnił. Jeśli to wyswietlacz to oddasz na gwarancje, ale jeśli szkło to będziesz miał odpowiedź na swój problem.

dodana zawartość

Ja stawiam na szkło, a nie wyswietlacz.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiler73

100% szkło.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki. A tak na szybko które obecnie będzie najlepsze szkło nie powodujące problemów z dotykiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Ja szkieł przestałem używać od s7 edge. Na swoim s9+ uzywam od samego początku folii na całość 3MK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    W dniu 15.11.2018 o 13:18, kajetanor napisał:

Kupiłem LED View Cover i chyba była to zła decyzja. Wewnętrzna strona case'a na wysokości klawisza VolUp starła mi ekran. Telefon w tym miejscu przy każdym dotknięciu się brudzi i po chuchnięciu widać otarcie. Jest to bardzo irytujące, bardzo przeszkadza mi taki brudny pasek. Ktoś takie coś zauważył? Raczej na gwarancje nie ma co liczyć? 😕 

Witam. Ja mam podobny problem. Telefon ma zaledwie 3tyg a na wysokości klawisza vol up pojawilo się pionowe przytarcie dodam ze z prawej strony również na tej samej wysokości jest drugie. Wygląda to tak jakby wytarcia powstały od ściągania belki palcem. Mialam wcześniej s8 i nie mialam na niej szkla i choć nie obchodziłam sie z nia jak z jajkiem to miala zaledwie kilka drobnych rysek po 1 roku. A tu takie cos po 3tyg? Dodam,ze z telefonem obchodzę sie bardzo delikatnie i nie sądzę,abym dziwnym trafem wytarla otarla starla wyciochrala ekran w dwóch miejscach w identyczny sposób. Nie podoba mi sie to co sie dzieje z tym ekranem. To nie jest normalne. 

Edytowane przez Paula KG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaciejB

@up

Dzięki pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    b4rtos

Witam, mam problem z chyba pękniętym wyświetlaczem. Dzisiaj rano po przebudzeniu wziąłem telefon do ręki i moim oczom ukazała się kreska pod digitizerem. Widać ją tylko przy wygaszonym ekranie i trzeba się przyjrzeć. Na początku pomyślałem że pękł dotyk, ale nic z tych rzeczy bo nie jest to wyczuwalne przy dotyku. Wygląda jak rysa pod dotykiem, która przy nacisku znika na jakiś czas. Na sto procent telefon mi nie upadł, ani nigdzie nie uderzył. Myślicie że mogę to reklamować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiler73

Praktycznie uszkodzenia mechaniczne nie podlegają gwarancji. Ale w Twoim przypadku kto wie, ja bym próbował nie masz nic do stracenia. Wszystko zależy jak  serwis do tego podejdzie. Moim zdaniem powinni wymienić. Jeśli plecki całe, dotyk cały to raczej nie uszkodzenie mechaniczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    b4rtos

Też mi się wydaje żeby spróbować  boję, się żeby nie pękło dalej. Telefon bez żadnych oznak użytkowania a Tu takie coś. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi