Skocz do zawartości
ipsec

Uszkodzenia mechaniczne związane z ekranem/wyświetlaczem/dotykiem - pytania, problemy - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

ide reklamować, dzieki za pomoc

Edytowane przez pejaa86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pejaa86 @kiler73 @gino82 Posty przeniosłem

Panowie jest jedna zasada klucz. To nie jest że matoły pracują w salonie - proszę nikogo nie obrażać @pejaa86

Żaden konsultant nie jest serwisantem, nie im to oceniać. Sam pracowałem nie tak dawno w salonie fioletowych. Nawet jak skorzystasz z prawa rękojmi telefon musi trafić na serwis w celu ekspertyzy, i dopiero wtedy można działać dalej.

Ba co ciekawsze, jeśli koszty naprawy nie będą nadmiernie duże, sprzedawca może naprawić sprzęt. Choci o nadmierność kosztów wymiany na nowy.

Tym samym pragnę zakończyć temat wymiany/serwisu/gwarancji/rękojmi. Taką dyskusją możecie podjąć w odpowiednim dziale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    14 godzin temu, balwanekbuli napisał:

@pejaa86 @kiler73 @gino82 Posty przeniosłem

Panowie jest jedna zasada klucz. To nie jest że matoły pracują w salonie - proszę nikogo nie obrażać @pejaa86

Żaden konsultant nie jest serwisantem, nie im to oceniać. Sam pracowałem nie tak dawno w salonie fioletowych. Nawet jak skorzystasz z prawa rękojmi telefon musi trafić na serwis w celu ekspertyzy, i dopiero wtedy można działać dalej.

Ba co ciekawsze, jeśli koszty naprawy nie będą nadmiernie duże, sprzedawca może naprawić sprzęt. Choci o nadmierność kosztów wymiany na nowy.

Tym samym pragnę zakończyć temat wymiany/serwisu/gwarancji/rękojmi. Taką dyskusją możecie podjąć w odpowiednim dziale.

Wez ty najpierw dobrze doczytaj jak pejaa86 określił ludzi pracujących w salonach, a dopiero później uznawaj to jako obrażanie żeby ci zaoszczędzić czasu zacytuje "no takie małolaty pracują w salonie ,nie mają pojęcia..."  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo
    19 godzin temu, pejaa86 napisał:

własnie dzwoniłem i powiedzieli ze nie mogą wymienic bo nie mają mozliwosci sprawdzenia jaka to jest dokładnie wada i tel musi isc do serwisu

Zgadza sie i takie jest działanie jesli kupiłeś u operatora. Gdybys kupił na wolnym rynku działanie jest inne. Sklep może wymienic odrazu i tutaj z tytułu rękojmi odrazu zadziałają, jeśli chodzi o operatora to musi wysłać do serwisu. 

19 godzin temu, pejaa86 napisał:

no takie małolaty pracują w salonie ,nie mają pojęcia...

Nie jest to uzależnione od wieku pracownika, tylko zasady działania operatora. Takie maja wytyczne i nic z tym nie poradzisz. Nie szukaj winy po stronie pracownika, a ten małolat może byc jednak w twoim wieku lub nawet starszy od ciebie.:P

dodana zawartość

19 godzin temu, kundek napisał:

Nie reklamuj żądaj odstąpienia od umowy aby znów podpisać nową umowę z nowym telefonem.

Odstąpić od umowy możesz jeśli podpisywałeś ją na odleglość to wtedy masz odpowiedni termin na to, w innym przypadku nie masz takiej możliwosci.

Teraz gdyby chciał odstąpić od umowy z operatorem to płaci kary. Wszystko jest w regulaminie operatora, tylko rzadko kto czyta ten regulamin.^^

• Piwko! 1
    • haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi