Skocz do zawartości
Łukasz1403

Aktualizacje oprogramowania dla J7 - opinie i wrażenia, dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

Co do aktualizacji, mam telefon z wolnego rynku XEO i poprawki zabezpieczeń z sierpnia. A już mamy prawie kwiecień. Wersja oprogramowania chyba starsza bo widziałem, że Plus otrzymał noszą J730FXXU2ARA3. Ja mam J730FXXU1AQI5. To co wyprawia samsung to woła o pomste do nieba. Inne regiony dostają update  a Polska na szarym końcu. 

Edytowane przez Camulos
    korekta tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam w romie w PLAY poprawki z sierpnia, ale poza ty telefon działa znakomicie.

Edytowane przez Gwozdek
    Przeniosłem część posta tutaj: http://forum.android.com.pl/topic/320597-pytania-przed-zakupemdo-w%C5%82a%C5%9Bcicieli-samsung-galaxy-j7-2017/?do=findComment&comment=5321422

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Co do aktualizacji, mam telefon z wolnego rynku XEO i poprawki zabezpieczeń z sierpnia. A już mamy prawie kwiecień. Wersja oprogramowania chyba starsza bo widziałem, że Plus otrzymał noszą J730FXXU2ARA3. Ja mam J730FXXU1AQI5. To co wyprawia samsung to woła o pomste do nieba. Inne regiony dostają update  a Polska na szarym końcu. 
    Nie martw się, ja mam dokładne tą samą aktualizację

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak się zastanawiam patrząc na tą stronkę

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-j7/SM-J730F/

jaki sens ma zakup telefonu na wolnym rynku jak pierwszeństwo w aktualizacji mają brandy. Coś tutaj szwankuje nie ta kolejność plus, orange a XEO kiedy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostał ktoś z was dzisiaj aktualizację bezpieczeńtwa?

Czy w trakcie instalacji telefon się ponownie uruchamia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest nowa wersja oprogramowania. Warto zainstalować. Na Oreo trzeba będzie jeszcze poczekać do lata/jesieni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie czy warto będzie aktualizowac do oreo. To znaczy czy nie bedzie zajmował wiecej miesca ktorego i tak juz jest malo oraz czy nie bedzie wolniej działał na oreo.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też się nad tym zastanawiałem. Bo na najnowszej wersji oprogramowania wszystko jest jak najbardziej w porządku.  Z reguły te aktualizacje nie wychodzą już tak dobrze do każdej kolejnej wersji androida. Obecnie jestem bardzo zadowolony z softu, jakby jest nawet lepiej niż było po ostatnim updacie. Szybko, stabilnie i bateria też ok. Jakbym miał instalować ósemke kosztem np. baterii to dziękuje. Chyba, że z czasem coś dopracują. Pożyjemy, zobaczymy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi