Skocz do zawartości
spec-naz1

Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Rekomendowane odpowiedzi

spec-naz1

W tym temacie proszę się dzielić informacjami oraz statystykami czasów pracy na baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rkl

Czy moze ktos sie podzielic odczuciami co do zywotnosci baterii? Waham sie czy kupic tel. Czy przez lekkim uzywaniu telefonu (kilkadziesiat sms, kilka min polaczen, do 1h neta) bateria da rade wytrzymac dwa dni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@rkl

Z takim używaniem, to raczej bez problemu. Zakładając, że nie masz beznadziejnego zasięgu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vip.ryb
    2 godziny temu, rkl napisał:

Czy moze ktos sie podzielic odczuciami co do zywotnosci baterii? Waham sie czy kupic tel. Czy przez lekkim uzywaniu telefonu (kilkadziesiat sms, kilka min polaczen, do 1h neta) bateria da rade wytrzymac dwa dni?

Jeżeli używasz konta google, samsung, synchronizacji, lokalizacji, LTE to o dwóch dniach zapomnij, co najwyżej 1,5 dnia.

Nawet jeżeli będziesz używał mało ekranu, to baterię "zje" system.

Edytowane przez vip.ryb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja po tygodniu pozbylem się tego dziadostwa. Baterie musiałem ładować dwa razy dziennie, do tego niemiłosiernie się grzał. Jakaś totalną porażką jest zasilanie tego telefonu. Jak ktoś aktywnie używa smartfona to to będzie najgorszy możliwy wybór. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@Pawlok23

No to raczej miałeś coś nie tak z telefonem. Ja jeszcze nie czułem, aby mój egzemplarz robił za ocieplacz rąk. Jak I również ciężko mi go rozładować w ciągu jednego dnia (przy moim użytkowaniu). 

dodana zawartość

Takie tam, dzisiaj...
    Screenshot_20180323-070205_Settings.thumb.jpg.8df6a2890ff9e451bde7aff331373e7c.jpg

Edytowane przez cholek3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

Dlaczego nikt nic nie wstawia? Jest aż tak źle czy czy naprawdę nikt nie ma S9? 

Z dzisiaj.... 

Screenshot_20180331-015012_Settings.thumb.jpg.8901b8761d1165deb28c5dce4fa8841f.jpgScreenshot_20180331-015025_Settings.thumb.jpg.92e65432d63142fe31bd19e82c6074bf.jpg

Edytowane przez cholek3
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile wam trzyma bateria bo ja dziś robiąc dość dużo zdjęć uzyskałem tylko 2:50h sot, w trybie oszczędzania i wyłączonym always on display. Jak tam u was z baterią ? strasznie dużo bateri leci mi nawet wtedy kiedy telefon jest wygaszony (w trybie czuwania) (wyłączony always on display)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 godzin temu, dans12949 napisał:

Ile wam trzyma bateria bo ja dziś robiąc dość dużo zdjęć uzyskałem tylko 2:50h sot, w trybie oszczędzania i wyłączonym always on display. Jak tam u was z baterią ? strasznie dużo bateri leci mi nawet wtedy kiedy telefon jest wygaszony (w trybie czuwania) (wyłączony always on display)

Bateria w tym telefonie to dramat. Czasami muszę go ładować 2 razy dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba wyłączyć kilka opcji które nie wpływają na funkcjonalność telefonu, a mogą znacznie poprawić czas pracy na jednym ładowaniu.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez spec-naz1
    Usunięto zbędną część posta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi