Skocz do zawartości
spec-naz1

Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Po co od razu zmieniać telefon.......można dokupić coś do już posiadanego ;)

https://www.youtube.com/watch?v=pWhlEa5T8tU

Jest i mniejsza wersja......osobiście mam zamiar zamówić t mniejszą z baterią 4700. Zobaczymy jak to będzie działało.

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbyszekk

@astelix

Dziwne, bo ja mam Iphone 6s i przy takim samym użytkowaniu bateria w 6s zjeżdża przynajmniej 20% szybciej niż w S9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mafia35

Ciekawa wskazówka Samsunga ;)79cb95b1099e247712616dd398f5b374.jpg

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    6 godzin temu, astelix napisał:

Kupując ten telefon miałem świadomość, że bateria będzie słaba i teraz to mogę potwierdzić - dno i dwa metry mułu. Jest nawet gorzej od niemal 3 letniego iPhone SE z kondycją baterii na poziomie 85%. Postaram się z tym żyć no cała reszta jest ok.

Było trzeba kupić Xiaomi na dupowatym ekranie, na zabytkowym Snapie, ale z akumulatorem 4000 mAh.

Screenshot_20190205-143734_Settings.jpg

Na stałym podświetleniu 52-55%, rozdzielczość WQHD+ na standardowych ustawianiach (wydajność), podświetlenie krawędziowe, LTE i wyłączony AOD .

Edytowane przez Paweł Pawlikowski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix

Ten wynik jest zacny. Jeśli ja bym miał na podobnym poziomie to słowa złego bym nie powiedział. Być może bateria się jeszcze ustabilizuje po kilku cyklach ładowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@astelix

Zależy jak masz spersonalizowany system - poblokowane śmieciowe aplikacje od Samsunga i Google, śmieciowe usługi w tle, rezygnacja z standardowych aplikacji społecznościowych na rzecz wersji Lite (społecznościówki drenują w tle akumulator ze aż miło i SoT leci na łeb na szyję). Małe dopieszczenie i bateria Ci "podziękuje".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix

Mam zainstalowany Disabler Package Pro i tam sporo rzeczy wyłączyłem. Poza tym nic śmieciowego nie mam zainstalowane.
    Nie wygląda to są dobrze. Procent lecą w oczach. 56cf9fcd013d2f584f288015accacd4d.jpg7a55affe351d9bcd0832915087df4bdc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol
    24 minuty temu, astelix napisał:

Ten wynik jest zacny. Jeśli ja bym miał na podobnym poziomie to słowa złego bym nie powiedział. Być może bateria się jeszcze ustabilizuje po kilku cyklach ładowania.

Z co mają Ci dać cykle ładowania? To nie ogniwa NiMH! 

Telefon się "nauczy" i może coś zoptymalizuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    17 minut temu, astelix napisał:

Mam zainstalowany Disabler Package Pro i tam sporo rzeczy wyłączyłem. Poza tym nic śmieciowego nie mam zainstalowane.
    Nie wygląda to są dobrze. Procent lecą w oczach. 56cf9fcd013d2f584f288015accacd4d.jpg7a55affe351d9bcd0832915087df4bdc.jpg

Jak nie masz? Masz najgorszą cholerę, która drenuje baterie i nie od dziś wiadomo, ze jest źle zoptymalizowana a pozostawiona w tle wyciągnie ostanie "soki" - mowa w Facebook.

BlackBerry Hub+ też swoje musi wyciągnąć tym bardziej, że cały czas jest aktywny non stop.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix

Ok, Facebook zmieniłem na wersję Lite. Apka BlackBerry musi być ponieważ to moje narzędzie do pracy. Od muszę mieć zainstalowane.

Po kilku dniach mogę napisać, że bateria to najsłabsza strona tego telefonu. Dobrze, że mam pracę przy biurku. Telefon użytkuję dość intensywnie i w ciągu ośmiu godzin pracy jestem w stanie skonsultować około 70% energii. Tak naprawdę to telefon co chwilę musi lądować na indukcji bo nie ma szans na jeden dzień pracy.

c0deda58c817c02ee53ef4292396bb4e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi