Skocz do zawartości
spec-naz1

Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Rekomendowane odpowiedzi

cholek3

@thomas516

W takim razie jakaś apka zjada Ci baterię. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Apka to nie bo mam ustawione wszystko, plus te same apki co na innych tel. Zastanawiam sie czy cos ostatnia aktualizacja nie spieprzyla 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie zastanawia inna rzecz po co w ustawieniach sieci jest opcja zezwol na wykorzystywanie danych w tle dla poszczegolnych aplikacji skoro nawet jak nie dam zezwolenia  w tej zakladce np dla instagrama to i tak je wykorzystuje gdy w ustawieniach w powiadomieniach dam że  chce powiadomienia z tej aplikacji. Więc nie rozumiem po co jest  ta zakładka skoro jedna opcja wyklucza druga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@dans12949

A jak myślisz, która opcja ma priorytet nad drugą? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@cholek3 po prostu myślałem że jak wyłącze dane w tle dla fb i innych apek a powiadomienia włącze to te powiadomienia beda przychodzić tylko wtedy kiedy apka jest włączona albo zminimalizowana a nie wtedy kiedy jest wyłączona ale jak widać nie da się chyba tak ustawić na androdzie .. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@dans12949

Jak wyłączysz dane w tle dla danej apki, to nie powinno być powiadomień, gdy apka nie jest na pierwszym planie. Tak przynajmniej powinno to działać. Gdy masz włączoną daną aplikację na pierwszym planie, dajmy na to Facebook, powiadomienia powinny się pojawiać, bo... aplikacja nie jest w tle. Z drugiej strony, jeśli mowa o Facebook, to swoją drogą, ta aplikacja ma drugie życie, więc wcale się nie zdziwię, jak mimo takich ustawień mimo wszystko będzie powiadamiać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@cholek3

Wlasnie niestety tak nie dziala nawet gdy mam wylaczone dane w tle a powiadomienia wlaczone dla snapa insta i fb to przychodzą nawet gdy zamkne apke a Jeszce druga sprawa niektóre apki gdy mam wyłączone dane w tle mają napis ograniczone a np fb sna i insta mimo że mam tak samo us ustawione już takiego opisu mnie mają moze to dlatego ale nie wiem już jak zrobić żeby te powiadomienia przychodziły tylko jak jest wlaczona apka.

Screenshot_20180409-225218_Settings.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki u mnie pojawia się problem z trzymaniem baterii przez cały dzień, jak używam dość intensywnie s9 wtedy maks SOT na 4,5h a tak to 2,5 jak temu zaradzić?

Spoiler

1f17fd387f865.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    macjek
    Napisano (edytowane)

Hej. 

Czy wg was to normalne zużycie baterii? Miałem wcześniej różne SGS i takiego dramatu jeszcze nie doznałem... przy czym telefon praktycznie nie jest używany w godzinach 7-15. Po pracy chwilę przeglądam Internet i zobaczcie jaki jest spadek. 

Screenshot_20180509-180505_Settings.jpg

Edytowane przez macjek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@macjek

No jest trochę dużo. Albo zasięg albo coś drenuje baterię. Mógłbyś poświęcić czas i zainstalować Better Battery Stats. W dziale Romy i modyfikacje do S7 Edge masz przypietą instrukcję jak to zrobić. Ona pokaże więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi