Skocz do zawartości
spec-naz1

Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba sobie odpuszczę s9, bo jedynie jedna osoba chwali baterie w tym telefonie, ja v30 tke mam już druga i cały czas podtrzymuję to że bateria w tym telefonie to jakieś nieporozumienie... Nie jestem w stanie zarznac jej w jeden dzień a korzystam sporo przez dzień... Tylko znowu przeszkadzają mi gabaryty i szukam czegoś mniejszego i wydaje mi się że amoled lepiej wypada w jasnym słońcu niż oled.

LG V30 Tapatalk

dodana zawartość

A jak wypada bateria względem S7 g930f?

LG V30 Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy wyłączenie opcji "zezwól na czynności w tle" będzie miało jakiś pozytywny wpływ na baterie?

Screenshot_20180510-192200_Settings.thumb.jpg.804d21b2beba2f7a038e1524e13747e9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@Tomek Poweska

Możliwe, ale na początku radził bym ostrożność. Bo cis może przez to nie działać. Druga sprawa, zależy jak działa dana aplikacja i czy jest dobrze napisana. 

Mianowicie, owa aplikacja może się sama specjalnie wybudzać, a system będzie ją co chwilę ubijać, więc osiągniesz efekt odwrotny od zamierzonego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miał ktoś s7? Jak się ma bateria s7 vs s9

LG V30 Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@lukiin09

Miałem (w sumie wciąż mam, ale nie używam) S7 edge, nie S7. 

Bateria w S7 Edge w tym samym okresie (2 miesiące po kupnie) trzymała lepiej, ale wiadomo, miała większą pojemność. 

Skłaniałbym się, że S7 i S9 trzymają podobnie. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gamper

Ja też mam S7E i ze względu na baterię nie wiem który zostawić.

Świeżo kupiony S9 pierwsze ładowanie odłączony od ładowarki o godz . 22 rano o godz. 8 miał 83 % przy włączonym trybie samolotowym. Przez noc niedotykany stracił 17 % ? To katastrofa według mnie! Następnie ten sam dzień do wieczora ok 20 zostało 55%. Jedna rozmowa 6 minutowa w czasie dnia . . . 

Nie wiem czy to wytrzymam czy jednak lepiej zostawić 7E.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kms22

@up

Było już mówione żeby właśnie nie używać trybu samolotowego bo wtedy traci więcej na baterii przez jakiś błąd.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria w tym telefonie to jakaś tragedia, u mnie trzyma tak "wspaniale", że muszę ładować ją dwa razy dziennie. Tak dobrze czytacie, dwa razy dziennie.
    W nocy (około 6-7h snu) bateria średnio schodzi o 20-30% i nie jest to wina AoD ponieważ testowałem również z wyłączona funkcją i nie zmienia to nic.

Jednym słowem - telefon leci niedługo na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie dokładnie to samo bateria na jednym ładowaniu to maks 2-3 godziny sot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde
    Bateria w tym telefonie to jakaś tragedia, u mnie trzyma tak "wspaniale", że muszę ładować ją dwa razy dziennie. Tak dobrze czytacie, dwa razy dziennie.
    W nocy (około 6-7h snu) bateria średnio schodzi o 20-30% i nie jest to wina AoD ponieważ testowałem również z wyłączona funkcją i nie zmienia to nic.
    Jednym słowem - telefon leci niedługo na sprzedaż.
    Masz coś co wybudza telefon i stąd tak duże spadki. To nie jest normalne, że tyle baterii schodzi przez noc.
    Nie włączasz czasem na noc trybu offline?
    Poczytaj wątki o optymalizacji baterii, zainstaluj WLD czy GSam i sprawdź co wybudza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi