Skocz do zawartości
spec-naz1

Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wie jak wpływa na czas uzytkowanua beterii? używania biometrii? Powiedzmy samego czytnika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
yaro_1

czytnik działa w momencie odblokowywania telefonu, albo gdy uruchomisz np. aplikację bankową gdzie logujesz się za pomocą odcisku palca, na s7 nie miało to wpływu na baterię, myślę że w s9 będzie podobnie, nie wiem jak się to ma do skanera tęczówki i twarzy bo s9 mam kilka dni, ale te czujniki tez raczej działają tylko w momencie odblokowywania telefonu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe. Dotykasz palcem i sam się załącza ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fer

Tak, kwestia technologii i oprogramowania. Są coraz  lepsze i coraz  wydajniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Część, ile wam wychodzi SOT na baterii? Może ktoś odpowiedzieć teraz po długim okresie użytkowania? Sam będę używał do Internetu, inta, fb do tego aparat. Caly czas na LTE.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mYm

Jak byście mogli opisać, jak długo trzyma wam bateria, bo w moim s9 mi się to nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GeoHot

@mYm Połączyłem Twój post z odpowiednim tematem. Następnym razem używaj wyszukiwarki, bo przegapiłeś cały przypięty w dziale wątek.

Jak Ci się nie podoba bateria to wstaw screeny z odpowiedniej zakładki w ustawieniach, ewentualnie dodatkowo z apek typu gsam monitor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mYm

@GeoHot ogólnie jak nie używam to bateria trzyma długo, ale tylko zacznę coś na na nim robić to w mgnieniu oka znika. (Telefonu nie używałem 1 dzień jak coś)

Spoiler

Screenshot_20180927-142329_Settings.thumb.jpg.dc6fa4afe0e1ddc4acd9e877d494e548.jpgScreenshot_20180927-142335_Settings.thumb.jpg.d30ec78b30f9955ee7ae9727925ba1da.jpgScreenshot_20180927-142339_Settings.thumb.jpg.44442c7631bf85d90adfa20c76fc38f0.jpgScreenshot_20180927-142354_Settings.thumb.jpg.82637ff1e3ccab371f4c8bcf118f5fca.jpgScreenshot_20180927-142505.thumb.jpg.9b3b7fe200b63a61dac149bd702ffba5.jpg1603871047_Screenshot_20180927-142517_GSamBatteryMonitor.thumb.jpg.1708054f52a21d7b26c3b7ad8d809d7a.jpg1333891116_Screenshot_20180927-142525_GSamBatteryMonitor.thumb.jpg.87f049421acd0617dc28cdfaa12f17db.jpg

Myślę ze tyle screenów wystarczy. Wszyscy mają podobnie do mnie czy tylko mój telefon ma taką wadę? 😄

GPS i WiFi mam ustawione na (...oszczędzanie baterii...)

Edytowane przez GeoHot
wstawiam screeny w spoiler dla przejrzystości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4dvanc3

Bateria w tym telefonie to żart. Mimo tego, że wytrzymuje mi jeden pełny dzień to SOT mam na poziomie 2h... Masakra. Nie gram. Używam telefon raczej do dzwonienia. Wszystkie modułu uruchomione tzn. BT wifi dane komórkowe. Większość czasu połączony z wifi. Robiłem optymalizacje ale cały czas to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam oba s9 i s9+. Na pierwszym od 4 do 6h, na drugim od 6 do 9h. Normalne użytkowanie, wyłączona synchronizacja i aod.

Optymalizacje nic Ci nie dadzą bo to tylko czyści telefon powierzchownie. Ja bym zrobił full wipe, wgrał od nowa 4 plikowca. Przecież to jest niemożliwe, żeby bateria trzymała 2h sot, chyba, że jedziesz na max jasności na słońcu, do tego navi, muzyka po bt i wszystko co tylko można włączone to wiadomo, że i w 1.5h dałoby się zarżnąć aku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi